2733
2734

همش تو فکر ترس از مرگ و ترس از دیوونه شدن و...ام

دیشب حس میکردم دارم میمیرم دکترمم یه بار عوض کردم قرصامم یه بار دیگه نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭😭

بله این قرص ها متاسفانه همینه چند هفته طول می‌کشه تا بدن عادت کنه و خیلی سخخخته

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرص اعصاب به مرور تاثیر میذاره اولاش شاید سخت باشه

زبان مگردان به عیب کَسان، که خود عیب داری و مردم زبان...                                                 خدایا بیا نصف نصف پیش بریم، ما خوشگل دعا میکنیم تو هم خوشگل مستجاب کن 🤍🦋🌿

قرص که درمان نیست شما باید برای تکمیل از روان درمانگر کمک بگیری عزیزم.وسواس فکری داری

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
چند ماهه دارم میخورمممم😭😭😭

من که به این نتیجه رسیدم اصلا فایده نداره و باید از درون قوی شد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
حمله پانیک ۴ماه

وای خدا من جدیدا پنیک بهم دست داده همش همه جا ازش میگن حالم خراب تر میشه

بعد چهارماه چرا اخه عادت نکرده بدنت

به دکتره گفتی؟ 

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
من نداشتم از وقتی قرص میخورم اینجوری شدم

پزشکتو ی تغییری بده.منم یبار رفتم روانپزشک بنده خدا فقط ی قرص برام تجویز کرد.بعضیا راحت قرص میدن.اینا شما که گفتی وسواس فکری هم میتونه باشه.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان