2733
2734
عنوان

عمل زیباییه ناف خطرناکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 37 پست

کی ناف آدم رو میبینه آخه 

ول کنید توروخدا 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زایمان هم داشتی؟؟؟ یا اینکه وسیله سنگین بلند کردی؟

مجردم از بچگی اینطور بودم دکتر گفت فرمش اینه فتق نداره.

عملش خطرناکه؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
زشته که بدون ناف

ناف یکی از زیباییاس و ظاهرش واقعا مهمه.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
بیخیال چکار به اونجات داری زیر لباسه ... خطرناک نیست اما عوارض داره...بعدا اذیتت میکنه

چ عوارضی؟😭😔

ناف یکی از زیباییاس و ظاهرش واقعا مهمه.

ول کن بابا،بی خودی خودتو ببری زیر تیغ،اگه از شوهرآیندت خجالت میکشی این چیزا عادیه اصلا به چشم نمیاد 

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
2706