2733
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91529 بازدید | 1211 پست
ممنون ولی پسره

انه من اخرین چتمو بزارم تعلیق میشم مال دیشب بچه ها نمیخوابیدن فقط میخواد دلتو بگیری از خنده پیام دادم بخواب ،🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انه من اخرین چتمو بزارم تعلیق میشم مال دیشب بچه ها نمیخوابیدن فقط میخواد دلتو بگیری از خنده پیام داد ...

بزار

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چیشد ک فک کردی حاملس من تاپیک نخوندم لامصب صفحه هاشم زیاده حوصله ندارنم...این آنه دیوثم اون یکی کارب ...

از موعدش دو سه روزه گذشته میگه بی حالم هستم  و سر دخترش هم همینجوری بود ماهم فکر کردیم حاملس🤣حالا شب میخواد تست بگیره

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
نمیشه خب....خخخخ....خودت فک کن چی گف....منن گفتم امین بخواب ارغوان نمیخوابه اون گف .... وااای هودت ح ...

خب سریع بردار منکه گزارش نمیزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
از موعدش دو سه روزه گذشته میگه بی حالم هستم  و سر دخترش هم همینجوری بود ماهم فکر کردیم حاملس🤣ح ...

هاااااا....اگ میخواد تست بگیره پس مشکوکه ب خودش وای بچه هاشم خیلی کوچیکن بیچارع

اره.. منکه میگم حامله نیست

شوهرت هم خیلی بیشعوره با اون پیامش 😝😝😝

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

شوهرت تو دیگه عجب ادمیه😳🙄🤣🤣مال من سریع قهر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره.. منکه میگم حامله نیست شوهرت هم خیلی بیشعوره با اون پیامش 😝😝😝

خخخخخ دهنت سرویس توام دیدی....والا زن شوهری بود دیگ.....ببخشید تو ولی نباید میدیدی

نمیشه خب....خخخخ....خودت فک کن چی گف....منن گفتم امین بخواب ارغوان نمیخوابه اون گف .... وااای هودت ح ...

ماجراهای های ملکه و پادشاهش😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
تعلیقدائم میشم میگفت چیزم خیسه چیززززز میخوام😐

واقعا؟ با کاربری خودش؟ احمق میخوادتعلیق بشه واسه همون خدا کنه نی نی یارتعلیقش نکرده باشه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
دیشب مریمامیرجلالی باز حماسه افرینی کرد🤐🤐🤐😂😂😂

چی شده

مگه لو نرفت ،ول نکرد؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706