2752
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91529 بازدید | 1211 پست
ممنون ولی پسره

انه من اخرین چتمو بزارم تعلیق میشم مال دیشب بچه ها نمیخوابیدن فقط میخواد دلتو بگیری از خنده پیام دادم بخواب ،🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انه من اخرین چتمو بزارم تعلیق میشم مال دیشب بچه ها نمیخوابیدن فقط میخواد دلتو بگیری از خنده پیام داد ...

بزار

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چیشد ک فک کردی حاملس من تاپیک نخوندم لامصب صفحه هاشم زیاده حوصله ندارنم...این آنه دیوثم اون یکی کارب ...

از موعدش دو سه روزه گذشته میگه بی حالم هستم  و سر دخترش هم همینجوری بود ماهم فکر کردیم حاملس🤣حالا شب میخواد تست بگیره

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2731
نمیشه خب....خخخخ....خودت فک کن چی گف....منن گفتم امین بخواب ارغوان نمیخوابه اون گف .... وااای هودت ح ...

خب سریع بردار منکه گزارش نمیزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
از موعدش دو سه روزه گذشته میگه بی حالم هستم  و سر دخترش هم همینجوری بود ماهم فکر کردیم حاملس🤣ح ...

هاااااا....اگ میخواد تست بگیره پس مشکوکه ب خودش وای بچه هاشم خیلی کوچیکن بیچارع

اره.. منکه میگم حامله نیست

شوهرت هم خیلی بیشعوره با اون پیامش 😝😝😝

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

شوهرت تو دیگه عجب ادمیه😳🙄🤣🤣مال من سریع قهر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره.. منکه میگم حامله نیست شوهرت هم خیلی بیشعوره با اون پیامش 😝😝😝

خخخخخ دهنت سرویس توام دیدی....والا زن شوهری بود دیگ.....ببخشید تو ولی نباید میدیدی

نمیشه خب....خخخخ....خودت فک کن چی گف....منن گفتم امین بخواب ارغوان نمیخوابه اون گف .... وااای هودت ح ...

ماجراهای های ملکه و پادشاهش😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
تعلیقدائم میشم میگفت چیزم خیسه چیززززز میخوام😐

واقعا؟ با کاربری خودش؟ احمق میخوادتعلیق بشه واسه همون خدا کنه نی نی یارتعلیقش نکرده باشه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
دیشب مریمامیرجلالی باز حماسه افرینی کرد🤐🤐🤐😂😂😂

چی شده

مگه لو نرفت ،ول نکرد؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706