2733
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91529 بازدید | 1211 پست
همین مونده عکس شاش تورو هم ببینم

نهههه مگه بی تربیتممممممم🥶🥶🥶

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب باشه اسم دوست دختر رو می تونه اسم رفیقشو بزاره شک نکنید پسرها به دوستشون نمی گن عشقم ها 

شوهر من به دوستاش و حتی داداشم میگه دورت بگردم 😂 عشقم و عزیزم و قلب ❤️ م بماند دیگه 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2731
الان میان در موردت تامیک میزنن🚶🏻‍♀️

😂😂😂

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
شوهر من به دوستاش و حتی داداشم میگه دورت بگردم 😂 عشقم و عزیزم و قلب ❤️ م بماند دیگه 

دوره زمونه چه عوض شده قبلا چاکرم  و کرتیم و داداش می گفتن الان عشقم و اینا به تو چی می گه اونوقت

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
چرا ؟

دلیل خاصی نداره همینطوری از این واژه ها استفاده میکنیم.عزیزم، عشقم، تو قلبتم، واست بمیرم.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706