2752
2734
عنوان

بلخره تختمو مرتب کنم یا نه 😑🛏

191 بازدید | 15 پست

زیست شناس ها میگن صبح ها تختتونو مرتب نکنید چون باکتری های پوست روی ملافه تشک تکثیر میشن😐

مشاورهای انگیزشی هم میگن تختتونو مرتب کنید تا با انرژی روزتونو شروع کنید😐

بلخره چیکار کنم😑😑

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تنبل شناسا میگن شب که میخوای بخوای برا چی جمع کنی

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اولی اولین باره میشنوم 😐

اره منم دیروز شنیدم

گفت دلیلش اینه که وقتی پتو میندازی رو تشک رطوبتی که مثلا تو خواب عرق کرده باشی گیر میوفته محیط مناسب تکثیر باکتری هارو فراهم میکنه

باید تا دو ساعت تختتو مرتب نکنی که خشک بشه مثه قدیمیا که تشک رو مینداختن زیر افتاب

ول کن بابا دوساعت دیگه میخوای بری تو تخت

والا

انگار مثلا مدیر شرکتیم میخوایم با بنز بریم دفتر مدیر عامل تختمونو مرتب کنیم لاکچری باشیم

یه بدبخت بیکار تو ایرانم دیگه 🤣🤣

من به حرف روانشناسا گوش میدم ولی شوهرم به حرف زیست شناسا🥲

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
من به حرف روانشناسا گوش میدم ولی شوهرم به حرف زیست شناسا🥲

وای 😂😂😂 پس شما هم عین منو مامانم دو دستگی دارید 😂

وای 😂😂😂 پس شما هم عین منو مامانم دو دستگی دارید 😂

آره از شانسم چون بچه ام نیست که دعواش کنم اول صبحی هم نمیخوام اعصابم خراب بشه مرتب کردن تخت خواب می افته به گردن من 🥲🙁😂

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706