2752
2734

من شرایطم یه کم خاصه و شاید درک نکنید.

سنم کم نیست. ۳۴ سالمه. اما پدرم از بچگی خیلی اذیتمون کرده. خیلی شکنجه روحی داده.

یه سال پیش خواستم با یه آقایی آشنا بشم. البته خودم داشتم آشنا میشدم سنتی نبود. اما یهو تو این پروسه بابام مریضیش زد بالا و شروع کرد محدود کردن من.

بچه‌ها روزی چند بار زنگ میزد چکم میکرد. حتی وقتی سرکار بودم میومد دم در شرکت تا مطمئن بشه من توی شرکت هستم.

نمیذاشت غیر از محل کار جم بخورم.

ماشین هم زیر پام بود ولی عملا فقط میرفتم شرکت و میومدم خونه.

اون آقا هم ساکن شهر ما نبود. یه شهر خیلی نزدیک بود که بیست دقیقه فاصله داره با ما.

دیگه اگه اونجا میرفتم و میفهمید که واویلا میشد....

خلاصه اون پسر که دیگه مطمئنم شبیهش از نظر اخلاق و ظاهر و موقعیت نخواهم دید حتی؛ سر این موضوع به هم زذ با من.

گفت مگه میشه؟ ۳۳ سالته ماشین زیر پاته بعد بابات اذیتت میکنه؟ دروغ میگی که بپیچونی یا کات کنیم یا من بیام خواستگاریت

(اگه هستید لایک کنید ادامشو بذارم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد اون آدم خیلی جنگیدم

الان روزی چند بار میرم شهر اونا و میام

حتی چند باری شده که اون منو دیده اونجا و شاید فکر کرده واقعا دروغ گفتم بهش.

اما من همه این تلاشا رو به امید برگشتنش کردم.

خیلی خودمو به دردسر انداختم تا بتونم برم.

اما چه فایده

فقط حسرت موند و حسرت...

چطور میگی همچین پسری با این اخلاق گیرم نمیاد وقتی میگه تو میخوای بیام خواستگاریت !!! 

این نشون میده الکی وقتتو هدر کردی مگه اینکه از اول قرار گذاشته باشین دوست اجتماعی باشید که من قبول ندارم همچین چیزی رو 

بی خیال چقدر هنوز درگیرشی طرف به ی ورشم نبوده 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
سنت کم نیست عزیزم اما مثل دخترای نوجوان داری خودتو گول میزنی آخه این مرد ارزششو داره با این اوصاف که ...

والا همون دخترای نوجوون از من تجربشون بیشتزه

من یه عمر زندانی بودم. از کجا باید یاد میگرفتم

2706