2733
2734
عنوان

نامزدیم بهم خورد

1286 بازدید | 74 پست

بچه ها من نامزدیم بهم خورد و نامزدم سرد شده ازم دیروز کلا همه چی تموم شد میشه لطفا دعا کنید بیاد آشتی کنیم حالم خیلی بده اگه میشه نفری یه صلوات برام بفرستید پستمو لایک کنید منم براتون میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تموم كردن يعني چطوري؟ رسمي اومد گفت يا قهر؟ نامزدي يا عقد؟ وقتي مردي واقعا نميخاد و ميره همون بهتر ...

صیغه بودیم صیغمون تموم شد داشتیم تاریخ عقد رو مشخص میکردیم😭😭😭لطفا دعا کن برام میگن دعای کسی دیگه در حق ادم زودتر میگیره

اخ منم پارسال تیر نامزدیم بهم خورد یادم افتاد:) چ حس وحشتناکی داشتم خدا ب دلت ارامش بده

من نمیتونم بدون اون زندگی کنم خیلی دوسش دارم😭😭😭توروخدا دعا کن بیاد آشتی کنیم از دیروز تا الان نه چیزی خوردم نه خوابیدم

اگه دعایی بلدید بخونم بیاد آشتی لطفا بهم بگید حالم خیلی بده😭😭😭

یا ودود رو بخون 

مجسمه و تابلوی زن تنها و عروسک اگر داری بریز بره 

دفتر خاطرات اگر داری بریز بره

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
2706