2733
2734
عنوان

تاپیک پربازدید دیه

42 بازدید | 0 پست

دوستان منم از کار اخراج شدم

شبیه به حالت استارتر دیه دلم نمیاد شکایت کنم 

یه سفته پونصد میلیونی هم دادم اونم برا حقوق ۳ تومن!!! بدون بیمه و عیدی و فلان ....

سفته مو ندادن با تیپا هم انداختن بیرون ! 

حالا من برم شکایت کنم طرف باید ۱۰۰ میلیون به خودم بده!! تقریبا ۳۰ میلیون هم بیمه م میشه، بعد از طرف بیمه هم جریمه میشه

در کل ۲۰۰ میلیون براش آب میخوره اما من هم دلم به خودم میسوزه که عمر و جونمو گذاشتم هم دلم نمیاد طرف جریمه شه!! توضیح میدم شمام نظرتونو بگید

که مطمئن شم شکایت کردنم کار درستیه نمیخوام پولی که ازش میگیرم اشکال داشته باشه !

دوسال بود جایی کار میکردم کلی کار ازم کشیدن دیگه حتی نظافت اون محل انداخته بودن گردن من نگید چرا موندی توضیحش زیاده خلاصه یه روز من حالم بد بود دیر رفتم سر کار  حتی کلی توضیح دادم چه مشکلی برام پیش اومده ولی قبول نکردن و خلاصه یه روز رفتم دیدم بدون اینکه به من بگن یه نفر دیگه اوردن گذاشتن سر جای من اون لحظه حس کردم با لگد  انداختنم بیرون چون پیش چن نفرم ضایع شدم 

کلی زحمت کشیده بودم اونجا حتی غذایی که خورده بودن ریخته بود زمین به من میگفتن پاک کن میگفتن اگر پاک نکنی میگن ببین فلانی چقدر بی سلیقه س 😐😐😐 منم تو دلم میگفتم مگه وظیفه منه که به من بگن چقدربی سلیقه س

رسما کلفت شده بودم اونجا حالا محیط رو تمیز میکردم اشکال نداشت اما دیگه دوست نداشتم غذایی که خورده بودن و من تمیز کنم! 

حالا من میگم برم شکایت کنم حداقل پول نظافتو بگیرم الان یه کارگر خدماتی خیلی حقوقش بیشتر از منه ۶ ساعت میرفتم هم منشی بودم هم خدمات ۳ تومن حقوق خالی ،  تازه از کارکنان اونجا میگفت فلان جارو تمیز کن که بعدا از فلانی حرف نشنوی منظورش خودش بود اما مینداخت گردن بقیه