2733
2734
ن هیچی ازشون ندارم ....یعنی دادگاه بخاطر اینکه شوهرم صیغش کرده حق طلاق بهم میده؟؟؟؟

بله اما درصورای ک صیعه نامه معتبر ومحکمه پسند ببرین یاخود شوهرتون اعتراف کنه صیغش کرده 

یا رابطه نامشروع ثابت بشه ک تقریبا غیر ممکنه چون الان قاضی برای رابطه نامشروع به سختی حکم میده

بنظر فعلا همون مهریتو اجرابزار واموالشو توقیف کن و نفقه بزار اجرا تا فشار بیاد بهش وبرای طلاق توافقی بیاد جلو

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
اتفاقا شمام انگار نمیدونید  نفقه در برابره تمکین اینو عالم وادم میدونن مگه اینکه دلیل موجه بر ...

عجب ! اول گفتی تمکین کنه بهش تعلق نمیگیره ! برو بخون پست تو ! بعدشم خب تمکین نکنه دیگه نفقش چیه اینکه گفتن نداره

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اون زندگی تو خراب کرده باشه؟! چرا شوهرتو نمیگی؟! مرد اگه زنشو بخواد و هرزه نباشه نمیره سراغ کسی ...

میدونم شوهر منم مقصر ولی بیشتر این هم جنسای خودمونن که به خودمونم رحم نمیکنن....

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
2731
وجدانِ درون انسان بزرگترین مجازات هست که دردِ اون بینهایت هست چون یک روزی انسان با حقیقت خودش روبرو ...

حرف شما درسته.. ولی زیاد دیدم ادمایی که خیانت کردن.. ازار دادن... بسیار کارها کردن ولی عذاب وجدان نداشتن و. ندارن.. همین دیروز شنیدم یه مورد خیانت مرد زن و بچه دار با زن شوهر وبچه دار.. که اینقدر شیک خیانت میکنن به خانواده شون.. اصلا موندم... چرررا خب... 

فقط اینو فهمیدم واقعا بعضیا وجدان ندارن... خیلی کم هستن کسانی که وجدان دارن 

عجب ! اول گفتی تمکین کنه بهش تعلق نمیگیره ! برو بخون پست تو ! بعدشم خب تمکین نکنه دیگه نفقش چیه اینک ...

😂😂

واقعنم عجب 

فک کنم انقد حقوق خوندی زدی چشاتو ضعیف کردیا 

شما برگرد بخون پستمو گفتم اگه تمکین کنه کنه بهش تعلق میگیره !!موندم نونش رو ازکجا اوردی

اگر زنها و دخترهای جامعه مون هرزه نباشن هیچ مردی توانایی خیانت نداره

اگ مرد/زن متاهل یه اپسیلون تعهد سرش بشه به نخ اون هرزه ها پا نمیده. اره عادت کردین مردرو همیشه بیگاه و بی کنترل جلوه بدین 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
وجدانِ درون انسان بزرگترین مجازات هست که دردِ اون بینهایت هست چون یک روزی انسان با حقیقت خودش روبرو ...

بله وروبه رو شدن با خود خیلی ترسناکه

به نظرت همه با وجدان خودشون رو به رو میشم؟

خب یکبار دوبار سه بار  ده بار  اگه پشیمون شده باشن چرا تکرارش میکنن پس

چون خیلی وقت ها زورشون به نفسشون نمیرسه ...حتی دیدم که گریه میکنن بابت همین موضوع که توانشونو ندارن ...مثل اعتیاد میمونه..

یه نفرو میشناختم اینقدر دختر خالشو دوست داشت و عاشقش بود رفت خواستگاری و عروسی کردن بعد از عروسی یه بار زنه میره بیرون یهو یادش میاد یه چیزی تو خونه جا گذاشته ،، برمیگرده خونه میبینه شوهرش با همکارش که خانوم بود تو خونه ان و مشغول ....،،،، بعد زنه بیچاره طلاق میگیره مرده هم میوفته دنبال همکارش ،، بعد از یه مدت همون خانمه که همکار بودن با مرده و رابطه داشتن رابطه رو کات میکنه مرده برمیگرده سمت زنش ولی زنش دیگه بی محلی میکنه و میگه نمیخوامت،،، مرده هم تو خونه خودشو حلق اویز کرده بود

شک نکنید که پشیمون میشن چون وجدان درون همه ی انسانها هست...

کلی باهاش درد و دل کردم داداش

درکش کردم

خیلی اذیتم کرد

جوری بهش محبت کردم ک مادرشم اینجور نبوده 

فقط فکر پیشرفت و ایندمون بودم

اذیت کرد قلبمو شکوند🙂

اگ مرد/زن متاهل یه اپسیلون تعهد سرش بشه به نخ اون هرزه ها پا نمیده. اره عادت کردین مردرو همیشه بیگاه ...

چه نخی چه هرزه ای؟! هرزه واقعی اون متاهل هست .وگرن طرف مقابل اگ مجرد باشه خیانتی محسوب نمیشه . واقعا یاد گرفتن همه چیو پای زن بندازن . البته دلیلش اینه میگن مرد رو از دست ندیم بعدش تنها می مونیم 😑

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

[QUOTE=340046311]کاش فقط چشات بود ! خودتم از پا انداختی [/QUOTE

😂😂

حق داری سخته خب پز حقوق بدی و نتونی یه نمیگیره و میگیره رو ازهم تشخیص بدی 😉😉

2706