2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

یکی از اینا بندازین ب منم ، مردم از سینگلی 

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

خب شما اگر خونه و زمین و ماشین مد نظرته دیگ سکه نگیر بابا یا کمتر بگیر 

بالاخره زیادیه بازم هرجور صلاح میدونی

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
سکه ۲۰۰ تا ولی به جاش ۶ دنگ خونه رو به نام بزنه  حق طلاق و بقیه حق ها رو هم بده

والا خوبه ، چی از این بهتر؟

چرا نه مردم ۸۰۰ تا سکه میذارن نمیدونم شما کدوم استانی و شرایط اونجا چطوره سمت ما اینطوره

وای 

واسه ما دیگ زیادش ۲۰۰ تاس

هر انسانی جایز الخطاست ولی هر انسانی جایزالعفو نیست 

هیچکس قبول نمیکنه 

مگه جنگه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
والا خوبه ، چی از این بهتر؟

اره به خدا مردم خونه کامل به نام دختر میزنن مهریه حتی ناشین هم در کنارش میزنن ولی سکه نمیزنن

حالا من گفتم ۶ دنگ خونه ۲۰۰ تا سکه 

۲۰۰ تا سکه زیاد نیست که

2706