2733
2734
عنوان

خواهر شوهر پررو

178 بازدید | 8 پست

بچه ها من یه شومیز داشتم مارک بود خودمم خیلی دوسش داشتم دیروز خواهر شوهرم به زور و با تمام پرروییش ازم گرفتش الان میخوام بهش بگم بده مهمونی دعوتم چیکار کنم به نظرتون بخوام ازش بحث شمیز نیستا از پررو بودنش لجم گرفته

بگو مهمونی دعوتم لباسو بفرست ، چرا میذارین پررو پررو بیان همه چیتونو ببرن واااا

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لازم نیست دروغ بگی، اگه مهمونی دعوت نیستی.

تو فقط بگو شومیزم رو خیلی دوست دارم و لازمش دارم، برش گردون. توام اگه لازم داری من برات میخرم ولی اینو پس بده.

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
پس بهش بگم 

اره چرا نگی ، چقد ادم میتونه پررو باشه از خونه خودت لباستو ببره ، من باشم جوری پس میگیرم دیگه دست به هیچیم نزنه

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
اره چرا نگی ، چقد ادم میتونه پررو باشه از خونه خودت لباستو ببره ، من باشم جوری پس میگیرم دیگه دست به ...

از دیشب نتونستم بخوابم سرم درد میکنه از شدت پرروییش یه بار گفت نشنیده گرفتم بار دوم بازم گفت بیار تو‌رودرواسی موندم 

واه منم خواهر شوهرم جز دوسه بار خونه داداشم نرفتم چیزیم ازش نگرفتم کل ونشونم ندیدم تاحالا حتی وسایلش ...

من خودمم خواهر شوهرم بخدا چیزی نخواستم مگه اینکه خودش دوست داشته باشه بده با میل خودش