2752
2734

این دنیا اصلا ارزششو نداره 

یک لحظه فکر کنید هیچ کسی تو این دنیا نیست و خودتون موندید اون موقعه چقدر افسوس می‌خورید که چرا بهتر ارتباط برقرار نکردید و قدر همو نتونستید 

نمیدونیم یک دقیقه بعدمون چی پیش میاد 

شاید یک دقیقه بعد من نباشم 

بماند یادگاری

من همسرم شغلش طوری که مدام بلید بره سفر گاهی نگاش میکنم استرس میگیرم نکنه خدای نکرده چیزی بشه تو مسیر

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم براش دعا بخون سوره بخون  بد به دلت راه نده

معمولا باید بره تو مراسما و جاهای شلوغ و مناطقی که حادثه ای پیش اومده،یا اینکه بره سفر

خیلی جاها خیلی ها قضاوتش کردن و حرف پشتش زدن،ولی واقعا خیلی مهربون و خوبه،حس میکنم خیلی مظلوم واقع شده...همیشه براش صلوات میفرستم و آیت الکرسی میخونم،ولی امروز که من و بچه ها را بوسید و رفت دلم یجوری شد...

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...