2752
2734
عنوان

اسپری ضد آفتاب

59 بازدید | 13 پست

دوستان کسی از اسپری ضد آفتاب استفاده کرده؟

من اصلا نمیتونم کرم استفاده کنم حس میکنم پوستم داره خفه میشه ممنون میشم اگه استفاده کردید از تجربیاتتون بگید 

کاربری دست دو نفره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا پوستم چربه جز ابرسان هرچی میزنم حتی فاقد چربی شر شر میریزه قشنگ رد کرم میمونه

منم پوستم به شدت چربه ولی ضدآفتاب بی رنگ ها رو که می زنم کاملا جذب میشه رد سفیدی هم نداره 

رنگی استفاده می کنی؟

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
منم پوستم به شدت چربه ولی ضدآفتاب بی رنگ ها رو که می زنم کاملا جذب میشه رد سفیدی هم نداره  رنگ ...

آخرین بار بی رنگ دکتر ژیلا دکتر خودش گفت بزن میدونی اونم چربی داره هرچیز چرب که میزنم پوستم انگار داره خفه میشه 

کاربری دست دو نفره 
آخرین بار بی رنگ دکتر ژیلا دکتر خودش گفت بزن میدونی اونم چربی داره هرچیز چرب که میزنم پوستم انگار دا ...

ضدآفتاب پروبیوتیک رویوال 

ضدآفتاب ضدلک سیسپرسا رو امتحان کن

رنگی هم من ام کیو می زنم راضیم اگه بتونی ژیل بوته اصل( نه مونتاژ ایران) پیدا کنی که اونم عالیه

دکتر ژیلا اصلا به درد نمی خوره

ضدآفتاب پروبیوتیک رویوال  ضدآفتاب ضدلک سیسپرسا رو امتحان کن رنگی هم من ام کیو می زنم راضیم اگ ...

ممنون از راهنماییت امروز میرم داروخانه ببینم میتونم پیدا کنم

کاربری دست دو نفره 
ممنون از راهنماییت امروز میرم داروخانه ببینم میتونم پیدا کنم

فدات تستر هم دارن اول امتحان کن بافت شون ببین اگه دوست داشتی هزینه کن