2752
2734
عنوان

لک قهوه ای در بارداری

40 بازدید | 6 پست

سلام خانوما تو هفته پنج وقتی سرویس میرم خودمو خشک میکنم روی دستمال یک آب قهوه ای خیلی کمرنگی میاد دلیلش چیه؟ دیشب لخته قهوه ای دیدم شیاف زدم استراحت کردم حالا شبیه خونابه شده

باید بری دکتر،جفتت پایینه احتمال زیاد و هماتوم داری حتما پیش دکتر برو تا دارو و استراحت بهت بده

دیروز رفتم تو سونو چیزی ندید فقط یک ساک ۵ هفته وسط رحم ک گفت ۳ هفته دیگ تکرار کن.  دارو هم شیاف میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیاف بزن 

نشاسته تو اب حل کن بخور استرس بده ب خودت

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
دیروز رفتم تو سونو چیزی ندید فقط یک ساک ۵ هفته وسط رحم ک گفت ۳ هفته دیگ تکرار کن.  دارو هم شیاف ...

دکتر بهتون شیاف داد؟

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭