2733
2734
عنوان

خانمی آشنا به علوم ماورا توی سایت هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 53 پست

جن بوده قل ها و آیه الکرسی بخون تکرار نمیشه .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله.قبول دارم حرفتون رو.اینکه گفتم دکترها همین مسئله رو به جسم،مغز واعصاب ربط میدن در حالیکه علوم ان ...

دقیقا همیمطوره خوابهایی ک میبینیم گاهی ب دلیل فکر کردن ب ی مسئله هستش ک خب ذهن انسان ختی تو خوابم از اون مسئله تصویرسازی میکنه و ما ب شکل خواب میبینیمش و کاملا طبیعی و تعبیر خاصی نداره اما گاهی خوابی میبینیم ک برامون عجیبه 

من ی بار خواب دوستمو دیدم چند سال بود ازش خبر نداشتم 

دوروز بعدش بهم زنگ زد گفت چند هفتس دنبال شمارتم برام حالب بود ک دوستم بهم فکر میکرده و دنبالم میگشته و من خوابشو دیدم

2731
دقیقا همیمطوره خوابهایی ک میبینیم گاهی ب دلیل فکر کردن ب ی مسئله هستش ک خب ذهن انسان ختی تو خوابم از ...

ببخشید میپرسما تا حالا شده خوابهای جنسی مخصوصا با همجنس ببینی؟

ایشالا ک نبوده😆💔

من خودم طلسم داریم اینطور میشم.شب قبل دقیق اینطور شدم یعتی انگار واقعی با کسی در حال زور زدن بودم و دستش گرفته بودم که فشار بهم نیاره حس میکردم منو میکشونه با خودش اینقدر ذکر گفتم رها شدم..شما قل ها و آیه الکرسی بخون مشکلی پیش نمیاد برات عزیزم. ترس هم خیلی مهمه بترسی بهش فکر کنی بدتره

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
دقیقا همیمطوره خوابهایی ک میبینیم گاهی ب دلیل فکر کردن ب ی مسئله هستش ک خب ذهن انسان ختی تو خوابم از ...

دقیقا.ذهن انسان یه چیزی داره مثل هارد کامپیوتر که همه چیز داخلش ذخیره شده.شاید اینکه بعضی ها تو تجربه های نزدیک به مرگشون میگن زندگیم کاملا برام مرور شد بخشیش مربوط به همین قضیه باشه.اما رویاهای صادقه واقعا فرق دارن ویه جوری ان که خود آدم حس میکنه این یکی از بقیه متفاوته. 

ایشالا ک نبوده😆💔

با یه بسم الله الرحمن الرحیم روی یه تکه کاغذ از خودت دورشون کن.همین علم های جدید ازشون با عنوان انرژی‌های مثبت و منفی یاد می‌کنند.همین چیزی که خودمون جن خوب یا جن بد بهش میگیم.تمام علوم در نهایت به همین ماورا می‌رسند.

2706