2733
2734

۴ روز از موعد گذشته

علایم بارداری دارم

ولی درد پریودی دارم مخصوصا قسمت پایین کمر

ممکنه باردار باشم با درد پریودی؟! کسی داشته همچین حالاتی رو؟ میترسن بی بی چک بزنم😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایاااا

یکی روداده ای۱۰۰گونه نعمت

یکی راقرص جوآلوده درخون

اونایی که مثل من میدون برای بارداری ونمیشه

به اونایی میدی که نمیخوان

خدایامنم نمیخوام دیگه بده بیزحمت

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731

دیگه داریم نی نی داریم میشیم🥺😂🎠🤣❤️❤️هورااا

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
یجوری ک همش حس کنی الانه ک پریود بشی و چک کنی مدام خودتو؟! هی ترشخ آبکی میریزه تو لباسم فک میکنم پری ...

دردش که هست هی فک میکنی هر لحظه پریود میشی ولی اولش که عقب میندازی یه مدت رحم خشک میشه انگار ترشحات نداری بعدش حدود ۸ هفته ترشحات بیشتر میشه.

و خدایی که به شدت کافیست...
خدایاااا یکی روداده ای۱۰۰گونه نعمت یکی راقرص جوآلوده درخون اونایی که مثل من میدون برای بارداری ...

منم همینطور عزیزم منم همینطور....

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
عزیزم مگه نن گفتم نمیخام؟!

آخه گریه گذاشتی

نگاه کن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
منم همینطور عزیزم منم همینطور....

توکل بخدا

2706