2752
2734

اول که داشتم لوبیا سبز تفت میدادم یکم نمک پاشیدم روش بعد که به گوشت اضافه کردم و آب رو ریختم تا بپزه 

حالا نمک ها باعث میشه گوشیم دیزپز بشه؟!!؟؟ چیکار کنم؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شکر به مرغ و گوشت باعث لطیف شدن مرغ و گوشت میشه اینو فکر کنم به عنوان نکته طلایی تو اینستا یا یوتیوب ...

مرسی عزیزم خیالم راحت شد پس نمک اول کار زدم مشکلی پیش نمیاد؟

2731

ببخشید دوستان من الان دیدم من روی یک ران کامل و یکسینه نصف قاشق چای خوری شکر میپاشم بعد از انکه مرغ را همه کاراشو کردم سسش جوش اومد  شکر میپاشم

اگر مرغتون رب داشته باشه اصلا مشخص نیست 

اما اگر مرغتونو بازعفرون و پیاز فقط میپزید همون اندازه شکر آب لیموی تازه یا نصف مقدار شکر آب لیموی معمولی بریزید مشکلی پیش نمیاد

برای مهمونی ماه رمضون مادرشوهر مرغ شکم پر تو قابلمه گذاشتم سه تا یک قاشق سر خالی شکر پاشیدم روی مرغا در قابلمه را گذاشتم ریز ریز مثل حالت دم کشیدن سه ساعت پخت 

نیم ساعت اخر چون رب نداشت یه قاشق اب نارنج ریختم تو سس 

همه تعریف کردن عجیب 

اللهم عجل لولیک الفرج 

تو فیلمی که دیدم با دست خیلی کم در حد یکی دو تا پنس روی هر تیکه پاشید 

اون آلو اندخته بود گفت آلوهام ترشه مشکلی پیش نمیاد شما همین مقدار کم اخرای پخت بچشید اگر به شیرینی زد اب لیموی تازه بریزید

اللهم عجل لولیک الفرج 
برای میزان شکری که رو مرغ میریزن جواب دادن.گفتی بهت خبربدم هرموقع گفت 💙

مرسی عزیز دلم 😍😍😍

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
2706