2733
2734
عنوان

هی مرد

548 بازدید | 40 پست

تویی که درخاست دوستی میدی من اخر هفته همه شما کدرخاست دوستی دادین رو به نی نی یار دو میدم ک کلا تعلیق بشین😂حالا بازم درخاست بدید

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو یه تاپیک از ناهار خوردن و نخوردن نوشتید 

استارتر تاپیک رو قفل کرد

من خیلی این حرف شما رو شنیدم که تو فضای مجازی مسخره میکنند 

ولی یه سوال 

کجای این حرف در مورد اینکه ناهار خوردید یا نه 

اشتباهه که اینقدر بخاطرش سرزنش شد ؟ 

اون که رفته بود بشینه پای درد دل مردم

اگه مشکلش گشنگیش بود مینشست تو دفترش تا واسش از بهترین جا غذا بیارن 

تو این سه سال چقدر تو دفترش بود که بخواد به فکر راحتی و شکمش باشه ؟

خیلی زحمت کشید ولی همه فقط گرونی رو دیدن 

مگه از یه مسئول چه توقعی داریم ؟ 

اینکه همه تلاششو واسه خدمت به مردم انجام بده 

خداوکیلی اینجوری نبود ؟

خودش تا وقتی زنده بود جواب توهین هایی که بهش میشد رو نمیداد 

ولی خواستم بگم همه یه روز میمیریم و باید بابت تک تک اعمال و گفتارمون پاسخگو باشیم 

یه جوری نشه که فردای قیامت نتونی تو چشم این سید نگاه کنی و خجالتزده بشی 

وظیفه ام بود بگم 

شما هموطن منی و واسم عزیزی

شبت بخیر

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)
تو یه تاپیک از ناهار خوردن و نخوردن نوشتید  استارتر تاپیک رو قفل کرد من خیلی این حرف شما رو ش ...

پول مملکت و مردمو خرج گشت ارشاد و اذیت و آزار همین مردم کرد  

انقد بت نسازید از آدما 

قطعا خدماتی هم داشته ولی یکارایی هم کرد که نمیشه اصلا اینجا گفت

پول مملکت و مردمو خرج گشت ارشاد و اذیت و آزار همین مردم کرد   انقد بت نسازید از آدما  ...

گشن ارشاد از زمان خاتمی بود

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
تو یه تاپیک از ناهار خوردن و نخوردن نوشتید  استارتر تاپیک رو قفل کرد من خیلی این حرف شما رو ش ...

اینا همیشه طلبکارن ولشون کن عزیزم

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
پول مملکت و مردمو خرج گشت ارشاد و اذیت و آزار همین مردم کرد   انقد بت نسازید از آدما  ...

ولی همون مردمی که میگی از پولشون زده اومدن تشیع جنازه ها!

جمعیتو ندید ؟!

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

در خانه اگر کس است 

یک حرف بس است 

بیشترش میشه زیاده گویی 

به قول خودت جاش هم اینجا نیست

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)

من نه عزیزتم نه حق داشتی بیای اینجا درباره اون موضوع صحبت کنی من هیچ پست سیاسی نزدم ینی مایل نبودم تو صفحم باشه این ته شعور و ادبت رو میرسونه ک تو تاپیک نا مربوط صحبت نا مربوط میکنی 

جوابت رو نمیدم چون نه حوصله بحث با تویی ک لولت انقدر پایینه رو ندارم همچنین من بچه دارم و خانواده کوچیکم رو ترجیح میدم به گونی اگ مرد خوبی بوده جاش بهشت باشه اگ مرده بدی بوده تاوانشو پس میده و دلسوزی توعم بیخوده

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2706