2733
2734
عنوان

هزينه ی عمل طبیعی بیشتره یا فانتزی؟ و اینکه کدوم بهتره بنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 51 پست
بله طبیعی هزینه اش بیشتره چون دکتر هیچ کاری نمیکنه و رسما وقت و هزینه‌تو ریختی دور

من تغییر زیادی نمیخوام 

نمیخوام زیاد معلوم شه عمل کردم 

نمیدونم چیکار کنم 

همین مجازات تو را بس.. که من دیگر تو را آن طور که میدیدم نمیبینم.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا از 40 ب بالا هستن  دکتر رضا کریمیان.. تهرانن کاراشون خیلی خوبه نگاکن شاید خوشت بیاد

مرسی عزیزم ✨

2731
کلا عمل نکن ما که تغییر مبخواستیم اینجور شد وای به حالاینکه به دکتر بگی تغییر نکنم

واقن؟خب پس عمل طبیعی چجوریه دکتر چیکار میکنه 

من دماغم گوشتیه و یه ذره خیلی کم قوز داره 

میخوام قوزشو صاف کنم نمیخوام قوس بده وسربالا بشه 

یخورده ام قسمت گوشتیش نازک شه عین دماغ قلمی بشه 

فرقی نداره،من خودم طبیعی عمل کردم،ببینی اصلا نمیفهمی عمله،خوبه راضی ام ولی ای کاش یکم دماغم جمع تر میشد چون گوشتی برام من هنوز از جلو پهنه یکم 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
فرقی نداره،من خودم طبیعی عمل کردم،ببینی اصلا نمیفهمی عمله،خوبه راضی ام ولی ای کاش یکم دماغم جمع تر م ...

خوشگلتر شد دماغتون از دماغ قبلی؟ 

فرقی نداره،من خودم طبیعی عمل کردم،ببینی اصلا نمیفهمی عمله،خوبه راضی ام ولی ای کاش یکم دماغم جمع تر م ...

برای منم گوشتیه یه کوچوام قوز داره 

نمیخوام سربالا بشه و قوس بگیره 

میخوام یکم قسمت گوشتیش نازک تر و بشه و قوزش صاف بشه 

واقن؟خب پس عمل طبیعی چجوریه دکتر چیکار میکنه  من دماغم گوشتیه و یه ذره خیلی کم قوز داره  ...

پس به هیچ وجه نگو طبیعی

چون بینیت گوشتیه و با طبیعی نوک بینی تغییر نمیکنه ساختار بینی اندازش همون مبمونه اصلا کوچیک و قلمی نمیشه

شما باید بگی نیمه فانتزیه بدون قوس و سربالا نشه

مخصوصا اینکه بینی گوشتیه همچین کاریو نکن من پیر این راهم

پس به هیچ وجه نگو طبیعی چون بینیت گوشتیه و با طبیعی نوک بینی تغییر نمیکنه ساختار بینی اندازش همون م ...

اع، مگه نیمه فانتزی قوس و سربالا نیست؟ 

وای لطفا بمون اینجا کمکم کن خیلی استرس دارم 😑

پس به هیچ وجه نگو طبیعی چون بینیت گوشتیه و با طبیعی نوک بینی تغییر نمیکنه ساختار بینی اندازش همون م ...

توی طبیعی میگن اگر بینی انحرافم داشته باشه عمل میکنن درسته؟ پس اگر هیچ تغییری نمیکنه عمل طبیعی چیکار میکنن؟ چیو عمل میکنن؟ 

اع، مگه نیمه فانتزی قوس و سربالا نیست؟  وای لطفا بمون اینجا کمکم کن خیلی استرس دارم 😑

نه عزیزم اون فانتزیه

نیمه فانتزی جمع و جور و قلمی میکنه تازه اگه پزشکت نیمه فانتزی کار باشه خیلی از دکترا نیمه فانتزی بلد نیستن همون طببعی درمیارن

تو طبیعی اصلا ساختار جمع و جور نمیشه همونه

توی طبیعی میگن اگر بینی انحرافم داشته باشه عمل میکنن درسته؟ پس اگر هیچ تغییری نمیکنه عمل طبیعی چیکار ...

گفتم بهت ساختار همون نه نوک رو تغییر میدن نه پهنای بینی رو نه فرم سوراخ و پره بینی رو

2706