2733
2734

سلام آبجیا توروووو خدا راهنماییم کنید به کمکتون احتیاج دارم با اقا پسری ک اقوام دورموپ هستن یکساله باهمیم همو خیلی دوس داریم گاهی دعوامون تا حد مرگ بوده خواستیم کات کنیم ولی ایشون باز اشتی کردن

الان چندوقته حس میکنم بهم خیانت میکنه چیزی با چشمام ندیدم حتی گوشیشم چک کردم چیزی نبوده اینستاشم جز من و خواهراش دختر دیگه ای فالورس نیست مطمئنم اگه چیزیم باشه توی تلگرامه

خیلی حس بدی دارم مثلا امروز صبح که از خواب بیدار شدم حس بدی گرفتم حس کردم بهم خیانت میکنه یهو‌ خود ب خود اشکم در اومد بهم توی تل پیام صبح بخیر فرستاده بود منم جوابشو دادم اونم گفتم حالم خوب نیست مریضم همش دوس دارم بخوابم منم گفتم برو‌بخواب مزاحمت نمیشم اونم گفت روز خوش ولی بعدش همش آنلاین بود مثلا یکسره نه هی میرفت هی میومد هی آن هی آف

بهش شک کردم بازم نشستم کلی گریه کردم گوشیمم خاموش کردم عصر روشن کردم زنگ زد عصبی بود گفت چراااا باهام سرد حرف زدی چرا خاموش‌ کردی

منم عصبی شدم گفتم چون تو حس میکنم داری خیانت میکنی تا اینو گفتم عصبی شد شروع کرد ب فوش دادن بخودش گفت من خیانت نمیکنم بتوووو بعدشم بمنم فوش داد خلاصه خیلی ناراحت شد

گفت گوشیمو خاموس میکنم منم گفتم بکن بعد 2 دیقه خاموش کرد گوشیشو بعدش فوری روشن کرد باز آنلاین شد

من واقعا شک دارم

خییییلی حالم بده چشام دیگه ترکیدن از بس گریه کردم خواهش میکنم یه راهکار بدین چطور بفهمم خوااااهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد بی سیاستی ک بهش گفتی داره خیانت میکنه😐 چقد نشون دادی ک بی اعتمادی

چقد بیخود واسه خودت دردسر میتراشی

چقد شکاکی

چقد چقدیییییی

اول مطمئن میشدی 

بعدشم تلگرام زیادی باگ داره برای آنلاین بودن…

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
2731
یدفعه گوشیش رو از دستش بگیر ، واتس آپ ، تلگرام ، اینستا ، تماس و پیاماش ، اگر مانع شد ، نذاشت ، دیگه ...

هربار گوشیشو خواستم داده چک کردم خدایشش فقط یه تلگرام داره هیچی نداره

2706