2733
2734

اولین باره برا بچم چیزی خریده

منم برا اینکه خوشحال بشه نشستم گفتم به به چقد خوشگله زحمت افتادی با کارتن برمیدارمش تا بزرگ شه نو بمونه حتما جبران میکنم از شوهرشم تشکر کردم

دیگه رفتم آشپزخونه کارامو کردم آخر شب بردم گذاشتمش تو قفسه 

امروز پدرشوهرم میگه خاهر شوهرم گفته: ناراحت شدم کادومو از رو زمین برنداشتین  بی احترامی کردین اونم ناراحت شده و حقم داشته 

نظر شما چیه 

💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا بازش   نکردی؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2731
منم ي همجين موضوعي رو داشتم كش نده موضوع رو و دنبال غلط و درست نباش هيچ كس و هيچ چيز ارزش نداره خو ...

اصولا دنبال حرف نیستم حتی چیزی به پدر شوهرم نگفتم ولی دیگه این رفتاراشون خستم کرده

💖
بازش کردم نشستیم کلی تعریف و تمجید مردم و تشکر و بلند شدم به کارام رسیدم 

خب پس خاهر شوهرت زیادی حساسه .

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥