2752
2734
عنوان

رابطه محافظت نشده😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2633 بازدید | 124 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تازه ازدواج کردی و خونه داری ؟

بله

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
ما همیشه ۸ تا ۹ شام میخوریم  ۱۲ هم دیگه دراز میکشیم و اینا  ولی اره شغلش جوریه که خسته م ...

اگه بچه ندارین حتما ی برنامه بزار ک مثلا ساعت ۱۰ یا یازده  ماساژش بدی اینطوری خستگی هم از تنش در میره دستت واسه شیطونی هم بازه 😅کم کم هم خودش بهتر میشه فقط باید ی روال منظم رو حفظ کنی 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چن سالته چنساله متاهلی بچه ام داری ماک بخایمم بچمون نمیزاره الن بیداره

۲۴ ام . ۳ سال و نیمه عروسی کردیم  باردارم . صد درصد با بچه شرایط سخت تر میشه . اگه به خودم بود هنوزم بچه دار نمیشدیم 😂😂😂 ب شدت از مشکلات بچه داری واهمه دارم امیدوارم حداقل ی بچه اروم داشته باشم ک دایم گریه نکنه 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهره منم راضی نبود قرص بخورم الان باردارم😁

با چند بار اقدام گلم؟ 

میهش بگی چند روز بعد تموم شدن پریودت؟ 

دوره هات چند روزست؟ 

نینیت دختره یا پسر؟ 

ببخشید خیلی سوال پرسیدم😂 میخوام ببینم منم باردارم یا نه

من ک شوهرم اینجوری نیس نمیدونم چیزی بگم راجب این بحث خیلیا دیگه خیلی طبعشون بالاس و نمیتونن حتی یک ر ...

منم از اون حالت دومم الان حدود دو هفتهست خبری نبوده اصلا احساس نیاز ندارم متاسفانه

ما دوباره سبز می شویم...
وا سه روز یه بار یا بیشتر یعنی طرف سرده

عزیزم نمیدونم هرکی یجوره دیگه خب من وشوهرم طبعمون گرمه یکی نه

مگه قراره همه رابطشون هفته ای یبار باشع هرکی یه مدله گلم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706