2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وااییی من چندماهه که کورتاژ کردم خداکنه نشه،پریود شدم میام خبر میدم😂🥲

منم سقطش کردم

بشاید باورت نشه ولی نه ازمایش خون و نه حتی سونو شکمی نشون نداد باردار شدم اخر رفتم سونوی واژینال تا معلوم سد باردارم

و دقیقا سن بارداری از روی سونو همون یک روز قبل از پریودم بود 

دیگه تا قرص پیدا کردم برای سقط نزدیک دوازده هفته شدم

اخرم کارم کشیذ به کورتاژ 

بعدشم بسدت پشیمون شدم که سقط کردم

ب نظرم ریسک نکن و تا فرصت داری قرص اورژانسی بخور

منم سقطش کردم بشاید باورت نشه ولی نه ازمایش خون و نه حتی سونو شکمی نشون نداد باردار شدم اخر رفتم سو ...

دوازده هفته که بچه بزرگه،دیدیش؟! نصفه شب کجابرم

ماه پیش اورژانسی خوردم نمیشه پشت سرهم خورد

مثبت شه نمیدونم چکارکنم،فردا اورژانسی بخورم؟!

دوازده هفته که بچه بزرگه،دیدیش؟! نصفه شب کجابرم ماه پیش اورژانسی خوردم نمیشه پشت سرهم خورد مثبت شه ...

اره دیدمش که اییییی کاش نمیدیذمش

حماقت کردم خدا منو ببخشه مثه سک پشیمون شدم تا دیدمش تعزه فهمیدم چه غلطی کردم

ماه قبل ک خوردی نمیدونم الان میشه بخوری با نه

وای در هر صورت اورژانسی تا سه روز بعد فکر کنم میشه خورد

اره دیدمش که اییییی کاش نمیدیذمش حماقت کردم خدا منو ببخشه مثه سک پشیمون شدم تا دیدمش تعزه فهمیدم چه ...

واسه من پوچ بود ولی دوقلو یعنی دوتا ساک بارداری ولی خالی فقط شانس آوردم بچه ایی تو مانیتور دکتر ندیدم وگرنه دق میکردم،یکم دل درد و کمردرد دارم فک کنم میشم.نشدمم بدون اینکه به شوهرم بگم مبرم ناصرخسرو قرص بخرم.از اونجا باید خرید؟!