2752
2734

فکر میکردم فراموشش کردم و دیگه حسی بهش ندارم تا اینکه گفتن روی یکی کراشه انگار قلبم تیکه تیکه شد نمیدونم چرا

با اینکه منم فقط روش کراش بودم و رابطه‌ای نداشتیم ولی ۱۰ ماهه ندیدمش و هنوزم فراموشش نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فکر میکردم فراموشش کردم و دیگه حسی بهش ندارم تا اینکه گفتن روی یکی کراشه انگار قلبم تیکه تیکه شد نمی ...

چقد شبیه منه داستانت:/ 

منمم دقیقا ی همچین جیزی بود ولی عاشقش شدممم و با اینکه الن ر.لش ولش کرده و فک میکنه کسی دوسش نداره و.. 

یکی اینجا بخاطر ی نگاش جاضره هر کاری بکنه 

کاش ادما ب موقع باشن 

من ک هررر کاری میکنمم تا تموم کنم این بازی کثیفو:/ ولی خب‌‌‌...

چقد شبیه منه داستانت:/  منمم دقیقا ی همچین جیزی بود ولی عاشقش شدممم و با اینکه الن ر.لش ولش کر ...

واقعا حرف قشنگی زدی کاش به موقع باشن

من الان دیگه اون شور و شوق رو ندارم اگه بازم ببینمش چون دلم شکسته

فراموش که نمیشه اما زمان کمرنگش می‌کنه خودت و سرگرم کن تنهایی،بیکاری،اهنگ غمگین،یادگاریاش برات سمه&n ...

خیلیی سخت میگذرهههه این چن وقته تو زندگیممم خیلییی تنهاااممم بخاطرش تنها شدم:// 

تنهایی خیلی بده:/خیلییی 

این ک نتونی با کس دیگ ای باشی ... 

فکن متنفرم از اینک حتی به یکی دیگ نگاکنم:/نمیدونم جادوم کرده چیکارم کرده..خخخ

واقعا حرف قشنگی زدی کاش به موقع باشن من الان دیگه اون شور و شوق رو ندارم اگه بازم ببینمش چون دلم شک ...

دقیقا 

دیگ هیچ مث قبل نمیشههه 

دیگ اون جایگاه همیشگی شو نداره 

ولیی یروزم فراموشش میکنمم و اونن وقت حتی اسمشو یادم نمیاد و هیجیی ازش یادم نمیاد اینو با تمومم وجودم مطمئنم.. زمان همهه چیو حل میکنههه عزیزم

2706