2752
2734
عنوان

دلم برای خواهرم میسوزه شوهرش خیلی عقده ییه هس

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 37 پست
ساعت هفت و نیم غروب دقیقا زنگ میزنه 

اشکال نداره بگید ما عصرانه خوردیم مثلا گشنه نیستیم 

یا مثلا الان گشنه مون نبوده آخرشب می‌خوایم ی غذای حاضری بخوریم

یا بگید ما امشب قصد داشتیم ی غذای سبک بخوریم مثلا املتی تخم مرغ آبپزی چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکال نداره بگید ما عصرانه خوردیم مثلا گشنه نیستیم  یا مثلا الان گشنه مون نبوده آخرشب می‌خوایم ...

اصلا ی خیلی بی درکه شوهرش تحت فشار میزاره میگه بریم خونه مادرت اینا، اونم زنگ میزنه بهش میگیم غذای سبک داریم میگه عب نداره من میام غذا میپزم باهات زود آماده میکنیم! یعنی همه ی داماد ها اینهمه مفت خور و الدنگ میشن؟ یا شانس ما از هر طرف بد هس

اصلا ی خیلی بی درکه شوهرش تحت فشار میزاره میگه بریم خونه مادرت اینا، اونم زنگ میزنه بهش میگیم غذای س ...

ن دیگ این زیادی پروعه همسر منم تو دوران عقد مدام خونه ما بود ولی اگ غذا حاضری ام‌ میبود چیزی نمیگف دیگ

2731
اصلا خواهرم نمیزاره بریم خونش، یا بهونه میاره یا بی میل میگه من میام دیگه نمیخواد بیاین

والا در و تخته با هم جورن. گاهی که زنگ میزنن بگید ما نیستیم یا امتحان داریم یا مادرتون گاهی خودش رو به مریضی و کسالت بزنه که کمتر بیان.

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
من و داداشم و مامانم با هم زندگی می‌کنیم، با این شرایط سخت زندگی هر شب میاد خونه ی ما به هر بهونه یی ...

خواهرت باید اونو با خانوادش آشتی بده تا شرش از سرشما کم بشه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
اصلا ی خیلی بی درکه شوهرش تحت فشار میزاره میگه بریم خونه مادرت اینا، اونم زنگ میزنه بهش میگیم غذای س ...

شانس شماست. ما هفته ای یه بار میرفتیم که بیشتر وقتا خودمون از خونه غذا میبردیم که مادرم استراحت کنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸
اه اه بازم داستان این دامادای نفت خوره مزاحم. توو چشمش نگاه کن بگو گوووه نخور عوضی بذار قهر کنه گم ش ...

از اون حرومیاس که خواهرمم بزنه، خواهرم ولی نمیگه بهمون 

دامادبد چراخواهرت انقدبی درکه ب شوهرش بگه نهایت شاپ هفته ای دوبارخونه مامانم یابگه احترام نگه داره شوهرش

مثلاتومیگیری حاظری چراابجیت نمیگه باشع میگ غذادرست میکنیم چراخواهرخودت به فکرتون نیست؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706