2752
2734
عنوان

علی یاسینی گوش دادین تاحالا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 38 پست

فنش نیستم 

خنده داره نه.انگارنه انگار .چراغونی .اسماشون یادم نیست چنتا دیگه اشو خیلی گوش دادم نده قول 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
یاسینی حقیقتا نه صدای خوبی داره و همیشه فالش میخونه  ولی خودم سبک آهنگاشو دوست دارم واسه همین ...

گمشوووو

صدا به اون خوبی😂🚬♥️

اتفاقا نسبت به ماکان بند و اشوان و ارون افشار و گرشا رضایی و محسن ابراهیم زادوه و...

کمترین مقدار فالش خوانی رو داره 

امیدوار باش به پسرمون بابا خعلی خفنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

صداشو دوس دارم 

فقط بچه اش گناه داره شبیه اش هم هست

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
 عاشق اهنگاشم همشونم دوس دارم وقتی ک کات کردم اهنگاشو گوش میکردم مث چی عر میزدم😂

عااااا ...

درکت میکنم ، منی هم که یه رابطه رو تجربه نکردم باهاش عر میزدم ، تو که حق داری ...😂🚬♥️

اولین اهنگی ک ازش شنیدم اهنگ جنگ بود اگر اسمش رو اشتباه نکنم

راهنمایی بودم تو سرویس مدرسه تو راه خونه....یهو این اهنگ پلی شد

کاش بشه وقتی که داری ور میری با گوشیت دستت بره رو اسمم...

کاش بشه اخر قصه برسم یه جایی که بگم دیدی تونستم...

کاش بشه رات بخوره رد شی ازین دورو برا ی سری بهم بزنی....

با این ک خورد شدم دوست ندارم بشکنی تو ...میدونی گرده زمین🥲

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2706