2733
2734
عنوان

خییلی تنهام

132 بازدید | 17 پست

شوهرم هیچوقت نیست سرکاره تا ۱۲ . ۱ شب  منم بچه دارم همش خونه ام هروزم نمیشه برم بیرون دلم محبت همسر میخاد تنهام خیییلی احساس تنهاییی میکنم دلم میخاد با یکی حرف بزنم بگم بخندم  مردی که وجودش الکیه فقط

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب این زنا چیکار کنن بخدا هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارم میگم زندگی من تا اخر عمرم همینطوریه 

نههههه انشالله نوبت ما هم میشه، یه روزی که زندگیامون رو روال بیفته... به آینده خوشبین باش

وقتی نیست چجوری هواشو داشته باشم 

بچه اش و خوب تربیت کن...وقتایی که خونه ست یه کاری کنید تماااام خستگی هاش با همون چند ساعت استراحت از تنش بیرون بره من پسرم بخداااا ازین مردا دیگه پیدا نمیشه که برای زن و بچه اش اینجوری از تمام خوشی هاش بگذره 

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
بچه اش و خوب تربیت کن...وقتایی که خونه ست یه کاری کنید تماااام خستگی هاش با همون چند ساعت استراحت از ...

کسی که از صبح تا شب سر کاره ازون مردا نیست؟

پس چرا خوانواده شوهرم مهمون بودنی خونمون از ۷ میاد میشینه ؟کار نداره ؟گفتنی ام میگه کنسل کردم کارامو ...

یعنی این وقت و برای خانواده ی شما نمیزارع؟

نه گفتنی ام میگه درک کن . همیشه با دوستاش جمعه ها قرار میزارن میرن بیرون میگم منم ببر میگه اونا زناشونو نمیارن میره بیرون م ست میکنه تا ۱۲ . ۱ شب باز میاد 

من همچنان درک میکنم 

کلا من درکم زیاده 

قربونش برم ساعت ۱۲ شب که از سرکار میاد یکسره سرش تو گوشیه تا ۳. ۴ من میخوابم میبینم همچنان سرش تو گوشیه 

بنظرتون شما که اقایین باید چیکار کنم من تا کی درک کنم 

نه گفتنی ام میگه درک کن . همیشه با دوستاش جمعه ها قرار میزارن میرن بیرون میگم منم ببر میگه اونا زناش ...

حتما پیش یه مشاور برید خیلی حال دلتون خرابه...

2706