2752
2734
عنوان

طبقه بالا خونه مادرشوهرمم و بعد شیش هفت ماه که اینجام راضیم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1498 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دقیقا مثلا حتی وقتی میگه ناهار یا شام بیاید من برا سفره چیدن فقط میرم ینی برا غذا پختن اصلااا ن ...

وای نه واسه من‌نهار میارن بالا

ولی شامم‌که میخورم‌نمیزارن سفره رو جمع‌کنم‌مادر شوهرم‌میگره از دستم‌میگه‌متین  خستع اس برید بخوابید

منم خجالت میکشمم‌یعنی آب میشم‌میرم‌زیر زمین

هنوز زوده نظر بدی، بزار یه سال بشه یا بچه دار بشی

بچه که متنفرمممم

احساس میکنم مادر خوبی نمیشم و نمیخوام

اما باهات موافقم همیشه باید کج دار و مریز رفتار کرد

الان نمیگم ناراحتی نبوده

مگه میشه نباشه

بوده اما با توجه به شرایط من و همسرم که داریم پس انداز میکنیم برای خونه و اینها قابل تحمل بوده

حالا شما اگه تجربه ای داری بهم بگی ممنون میشم

2731

شما خداروشکر زن خوبی هستی ما عروسمون دوست پسر اورده بالای خونه مادرشوهر 😳

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام یازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار 
به هرحال همه جا استثنا هم هس😄 خداروشکر که راضی هستی گلم.. ان شالله که همیشه به خوبی و خوشی درکن ...

اره فک کنم استثنا بودم😂

چون همه ناراضی ان

ببین منم صد درصد اوکی نیستما

ولی میگم کسی ک اذیت کن باشع تو اصن یه شهر دیگع زندگی کن با تلفن می…ر…نه وسط زندگیت

من تا الان هرچی به ذهنم رسیده رعایت کردم

اوایل در میزدم تا نمیگفتن بفرما نمیرفتم داخل😂

الان اونها هم مث خودم شدن خداروشکر

فقط ازشون تعریف کن ودشمناشون بدبگو. من اینکارمیکردم

کار خوبی نیست

ناخودآگاه وارد خاله زنک بازی میشی

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ولی من طبقه بالای مادر شوهرمم شامم‌اونجام نهار ام البته‌من‌نهار نمیرم‌پایین‌چون اونا ۱۲ نهار میخو ...

وای چه خوب 

ولی یه چیزی اگه دوبار اون درست کرد یبارم تو درست کن

خیلی هم قاتی هم نشید

ینی این دفه ناهار آورد بگو مرسی مادر جون خودم درست کرده بودم نیاز نبود زحمت بکشید

بعد بوی غذا حتما از خونت بره خونه مادر شوهرت

من روزایی که سر کار میرم شب قبل یه غذا درست میکنم میزار برای همسرم که نخواد تو این مورد نگران باشه یا بخواد غذا برا همسر من بیاره

هرچی بیشتر رو زندگیت مسلط باشی اون کمتر میتونه دخالت کنه

آفرین اسی بهت افتخار میکنم خواهری 

اگر از جایی اینارو یادنگرفتی 

باید بگم شما ماشاء الله یه خانوم باسیاستی 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
اگ طرفت پررو باشه چی؟مثلا خواهرشوعرت بچش همش بیاد خونت؟وقت و بی وقت؟ چجور برخورد کنیم کمتر بیان یا ...

با لباس خواب و تاپ و شلوارک بگرد 

جلو شوهرتم اینطوری برو ، کم کم شوهرت یکاری میکنه کمتر بیان 

اگر بچه اومد درو باز نکن 

بعدا گفتن بچه اومده ، بگو متوجه نشدم ، خواب بودم

ما یجا نیستیم اما در هفته یک الی دو روز از صبح تا شب با همیم  نکته اش اینه اولا مهربون شوخ صبو ...

ببین اینکه نظر نباید داد رو باید آب طلا گرفت

ینی کافیه سر یه موضوعی ک مخالفی نظر بدی

دهنت صافه😂

من اصن تو چیزایی هم که نظر میپرسن نظر نمیدم

مگر اینکه مطمئن باشم تایید میگیرم

مثلا ادم میفهمه طرف چی دوس داره چی دوست نداره دیگه

رو چیزی که دوست داره باید نظر بدی تا تایید بشی اون موقع میشی دختر خوب😶😂👀

2706