2752
2734

👀👀👀

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من قبلا ساده میرفتم دلنشگاه ولی الان ارایش میکنم و واقعا فرق کردم...

خوشتیپ تر شدم و میرم دانشگاه از ۲ هفته پیش..😐

واسع تولدمم کلی کادو گرفتم

چرا خانواده عم شک نمیکنن بهم؟؟؟

والا اینهمه تغییر چطو براشون عادیه؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
من قبلا ساده میرفتم دلنشگاه ولی الان ارایش میکنم و واقعا فرق کردم... خوشتیپ تر شدم و میرم دانشگاه ا ...

مگه کاری میکنی واقعا؟ یا با کسی هستی؟

رمز موفقیتت تو کادو گرفتنم بگو😁😁😁😁

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   
مگه کاری میکنی واقعا؟ یا با کسی هستی؟ رمز موفقیتت تو کادو گرفتنم بگو😁😁😁😁

نه والا فقط دوستام از راه به درم کردن😂

ما کلا اکیپمون خیلی به هم کادو میدیم...

خودمم بهشون کادو دادم

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
نه والا فقط دوستام از راه به درم کردن😂 ما کلا اکیپمون خیلی به هم کادو میدیم... خودمم بهشون کادو د ...

خوبهه 😁👍