2752
2734
عنوان

پدرشوهرم گفت نرید مسافرت خطرناکه!

318 بازدید | 11 پست

خواستیم بعد قرنی بریم مسافرت باباش نذاشت بریم گفت نرید مگه چندوقت پیش مسافرت نرفتین!

به شوهرم گفتم خب بابات چیکار داری گفت بابام میگه خطر ناکه!! 

حالا همین راه رو شوهرم هرماه میره تنهایی و برمیگرده واسه مغازه پدرشوهرم جنس میخره 

دخالتاشون تو همه چی هست با شوهرم دعوام شد گفتم باید بریمگفت برو خودت به سلامت

ثوصیثه صوثیص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه شوهر دهن‌بینی

اینجور آدما نمی‌تونن تو زندگی زناشویی موفق بشن چون بزرگ نشدن چون قدرت تصمیم‌گیری ندارن چون از خودشون اراده ندارن

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2731

خدالعنت کنه کسی که دخالت میکنه

اصلا من اینقدر سرسنگین رفتار میکنم جرعت نمیکنن حرف بزنن/ من هیچوقتم تنهایی تاحالا نشده بدون شوهرم برم خونه مادرشوهر یا برادر شوهر

❤️M

ای بابا! خب چرا؟ روی چه حساب گفتن خطرناکه عزیزم اصرار نکنید حتما خیریتی هستش الان هم با دعوا و بحث فایده نداره بزارید آخر هفته آینده یا یک ماه دیگه برید اما دیگه چیزی به کسی نگید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
نمیدونم دقیقا مرضش چیه باید حتما زندگی رو کوفتمون کنن

آهاااان شما همون کاربر هستین که بچه 5 ساله همراهتون میخواست بیاد؟ بهتتتر اگر میرفتین بچه هم باید میبردن بزارید یه روز دیگه خودتون برید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
نه اون رو ک به شوهرم گفتم نیارش اونم قبول کرد و حل شد 

آهان الان هم بزارید بعدا یجورایی لجبازی شده آخرشم با دعوا مسافرت زهرتون میشه بزارید یه هوایی بخوره همه چیز اروم بشه بعد اما درکل کاراتون را زیاد به دیگران نگید