2752
2734
خوب داداشم چون عمل داشته نمیتونه بچه دار بشه  بعضی از بچه های اوتیسم از نظر  جسمی مشکلی ن ...

مرسی از راهنمایی های خوبت عزیزم منم کسیو میشناسم ک عمل کرده نوجوونیش و نمیتونه بچه داربشه البته اتیسم نبود ولی خب براش ی خانوم خوب ومهربون ووفادار گرفتن خیلی زندگی عالی دارن امیدوارم خوشبختی سهم قلب داداش مهربونت بشه .قطعا خدابخاد شدنیه .،بازم ازت ممنونم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اینا علایم اضطراب اجتماعی هستش کودکان اوتیسمی مشکلات شدیدی تو زبان دارن خیلی هاشون حتی تا ۱۲ سالگی ه ...

صدا ها بشدت اذیتم می‌کنن  حتی صدا بال مگس

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی از راهنمایی های خوبت عزیزم منم کسیو میشناسم ک عمل کرده نوجوونیش و نمیتونه بچه داربشه البته اتیس ...

فدات عزیز دلم نگران نباش این بچه ها انقد پاکن که همیشه خدا هواشونو همه جوره داره 

2731
صداش میزنی از پشت سر جواب میده؟حرف زدنش چطوره مثلا اگع اب بخواد میگه مثلا امیر آب میخواد (اسم خودش م ...

عزیزم پسر منم تاخیر کلام داره علائم اوتیسم کوچیک بود داشت اما الان نه

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
علائمش چی بود

شیر درست نمی‌خورد 

سرشو همش بالا می‌گرفت 

تو تاریکی با آهنگ می‌خوابید 

به مرور بزرگتر که شد عصبی بود 

البته نوار مغز و خیلی کارای دیگه برای تشخیصش انجام دادن 

که فهمیدن یکی از سلولهای مغزش خفیف فلجه 

منم پسرم کوچیک که بود علایم اوتیسم رو یکم داشت .

حتی یه روان پزشک گفت اوتیسم طیف یکه.

ولی یه روان شناس بردیم گفت نه اوتیسم نیست به من اعتماد کنید.

خلاصه بعد اون چند سری گفتار درمانی و بازی درمانی رفت ک با افزایش سنش خیلی بهتر شد. الان کلاس دومه.مدرسه عادی میره.وموفقه خدا رو شکر‌.میگم صرف گفتن یه دکتر هیچوقت به بچه اتون برچسب نزنید.

چند تا دکتر و روان شناس ببرید.تا مطمن بشید‌.گاهی یه تشخیص اشتباه کل زندگی یه بچه رو از این رو  به اون رو میکنه.

گروه آبی💙 وزن شروع ۷۴  هدف ۶۷     تاریخ شروع۳ دی ۱۴۰۱
صدا ها بشدت اذیتم می‌کنن  حتی صدا بال مگس

دلیلش اضطراب عزیزم وقتی استرس وفشار روانی زیاد باشه آستانه تحمل پایین میاد .اگه اوتیسم داشتی تو همون آزمون ورود به پیش دبستانی تشخیص داده میشدی حتی اگه خفیف هم باشه مشکل تو بیشتر اضطراب واعتماد به نفس پایینه

دلیلش اضطراب عزیزم وقتی استرس وفشار روانی زیاد باشه آستانه تحمل پایین میاد .اگه اوتیسم داشتی تو همون ...

اینکه حتی به چشمای مادر پدرم نگاه نمی‌کنم مال اضطراب هس؟ 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
عزیزم پسر منم تاخیر کلام داره علائم اوتیسم کوچیک بود داشت اما الان نه

اگه همه علایم رو داره ولی با افزایش،سنش کم تر شده دلیلش اینه که بچه های که اوتیسم خفیف دارن هوششون نرماله وبا افزایش سن میتونن تا حدودی خودشون رو با اطراف وفق بدن ولی به این معنی نیست که درمان شدن وهنوزم مشکلات زیادی دارن 

اینکه حتی به چشمای مادر پدرم نگاه نمی‌کنم مال اضطراب هس؟ 

بخاطر اضطراب اجتماعی هستش .اعتماد به نفس کم باعث میشه نتونی ارتباط چشمی درست برقرار کنی وتو سن نوجوانی هم شدید تر میشه سنت که بالا تر بره کم تر میشه واسه درمانشم باید با ترسات رو برو بشی سعی کن کم کم وارد جامعه بشی مثلا یه شغل پاره وقت برو مثل فروشندگی و...تا ترست بریزه

2706