2733
2734
عنوان

خانما چطور میتونم مخ یه مردو بزنم

424 بازدید | 10 پست

فقط متاهلا بیان

دوساله کنترل زندگیم از دستم خارج شده ۶ساله متاهلم اوایل خوب بودیم دعوا بود قهر ولی اشتیم پاپیش میزاش.دوساله شدید بی پول شده منو از یاد برده زنده و مردم براش فرق نداره دیگ برا اشتی نمیاد میخاد همش قهر باشیم تا حرف نزنیم .همش دعواو زبون تلخی هستیم دلم میخاد مخشو بزنم(خرش)کنم.چکاکنم لطفا کمککک کنید متاهلا

فقط مهربونی درک صبر

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه دعواهاتون سر بی پولیه. اول باید بره سرکار ک تو هم یکم تنها باشی و اخلاقت خوب بشه. کلا زن و شوهر نباید کل روز ب هم بچسبن چون اختلاف و بدبختی ب وجود میاد اک این مشکل رو رفع کنی رابطتتون درست میشه

2731

مرد وقتی بی پول باشه خیلی سخت میش زندگی براش 

تو فکر خر کردن نباش فقط بهش دلگرمی و محبت ببخش 

درقبالش آرامش دریافت میکنی ...وقتی دلش ب زندگیش گرم سه ...فکرش بهتر عمل می‌کنه و امیدوارانه می‌ره ب سمت تغییر اوضاع ب امید خدا