2733
2734

من ی مشکل داشتم که میرفتم پیش روان پزشک آقا ی بیماری چندین جلسه رفتم جواب نداد بهتر شدم اما درمان ن... دکترمم از اینا بود که تو اینستا فعال هست پیج داره پست میزاره تا اینکه ی مشکلی پیش اومد بین من و شوهرم حالم خیلی بد بود اون شب میخاستم خود کشی کنم 

ب هیچ جا دستم بند نبود رفتم اینستا گرام دکترمم بهش گفتم آقای دکتر من حالم بده میخام خودکشی کنم در حد دوتا پیام جوابم داد داروهاتو بخور اروم باش آدمای ترسو خودکشی میکنن قوی باش و اولین فرصت بیا مطب ویزیت شو بعد از اون مشکل حدود یکماه بعد رفتم پیشش چون اون مشکل من و شوهرم خیلی حاد بود درگیر بودیم 

بعدا که رابطمون با شوهرم بهتر شد گفتم من اون شب ب دکترم پیام دادم گفتم اینجوری دیگه شوهرم حسادت می‌کرد تیکه مینداخت منم اینقدر که مستاصلم کرد رفتم پیش روان شناس خانم اون دکتر آقا رو نرفتم 

لا این مسایلو ب شوهرم نمیگم یه دوره ای دارو میخوردم برا اعصاب نداشتم بفهمه

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حب چرا گفتی

نباید میگفتی

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
ن ناراحت نمیشه

شوهر من خیلی ادعاش میشه که خوبه آرومه بد دل نیست چیزی هم مستقیم نمیگفت مثلا دائم میگفت تو حتی میری ب دکتر پیام میدی ب من نمیدی یا میگفت از این دکتره بدم میاد دلم میخاد بگیرم کتکش بزنم 

ی روزی مطبش رو میریزم بهم منم نرفتم