2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چون سردی محلت نمیدن اشکال نداره تو هر بحثی یذره نظر بده یا ی نظر مخالف که نظزا بهت جلب بشه مجبرر بشن متقاعدت کنن اینجوری توهم مزوی از اون بحث هستی

دخترم،محمدرضا غفاریم بازیگره، این اسم هم ماجرا داره پس انقدر نگید پسره.....)خواستار پایان،محکوم به ادامه دادن🙂💔

وقتی وارد یه جمع میشی اصلا این احساسات که اگه از من خوششون نیاد چی و اینا به خودت وارد نکن به جاش به خودت بگو شاید اصلا من از اونا خوشم نیاد ، شروع کردن صحبتو برای خودت سخت نکن با جمله سلام چطوری شروع کن مگه چی تو از بقیه کمتره 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

نه اونقد گرم بگیر که اذیت شی از سردی بقیه ..نه اونقد سرد شو که همه ازت فاصله بگیرن

جایی که ازت میپرسن جواب بده جایی که میبینی اذیتت میکنن یا کم محلی سریع ترک کن یا خودتو بیمحل نشون بده یعنی مهم نیستین

خودت خودتو سرگرم کم و نیاز به بقیه پیدا نکن برا بیرون رفتن و یا هرجایی

عزیزم اول ازینکه وقتی داخل جمعی میخوای صحبت کنی باید محکم حرف بزنی و راجب موضوع هایی صحبت کنی که نظر بقیه رو جلب کنه 

یچیزی که خیلی در نحوه حرف زدنت تاثیر میذاره اینه که آهسته و شمرده حرف بزنی و از کلمات ادبی استفاده کنی 

زمان میبره تا به تسلط کامل برسی ولی بالاخره از یک جایی باید شروع کنی و خجالت نکشی 

خواندن کتاب راجع به نحوه صحبت کردن هم خیلی تاثیر گذاره

2706