2726

من دکترم روزاا مقدم هست . بار اوله میخوام انجام بدم . انقدر زندگیم عذاب اوره که فقط دلم به این موضوع خوش بود که از قبل از عید فهمیدم همسرم مشکل داره.. 

خیلی استرس دارم .. 

راستی رویان دارو و ویتامین و تقویتی از الان بهت داده؟ 

من دکترم روزاا مقدم هست . بار اوله میخوام انجام بدم . انقدر زندگیم عذاب اوره که فقط دلم به این موضوع ...

من چند روز دیگه میرم، هنوز نرفتم ببینم چطوره روند کار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هانی جان راستی عکس رنگی هم اجباریه برای ivf؟؟ از تو گرفتن؟؟ درد داره؟؟؟ 

عزیزم میری رویان هرچی داری ببر

اگه نداشته باشی خودشون بهت میگن باید انجام بدی

من عکس رنگی از قبل داشتم آره یکم درد داره ولی قابل تحمله 

2728
عزیزم میری رویان هرچی داری ببر اگه نداشته باشی خودشون بهت میگن باید انجام بدی من عکس رنگی از قبل د ...

مرسی عزیزم که جواب دادی، من ندارم، توی روزهای پریود که نمیگیرن؟؟ درسته؟ 

خواهش میکنم نه عکس رنگی فک کنم روزای 12 تا 18 باید انجام بشه البته دقق یادم نیس بازم بهت میگن

راستی هانی جان، بار دوم برای ivf یا میکرو که گفتی آمپول و این چیزا دیگه نداره، اگه کسی خدای نکرده کارش به بار سوم برسه باید بازم 3ماه صبر کنه؟؟ 

من خودمو برای چند دوره آماده کردم😢😢 به دوره ی اول امید چندانی ندارم

راستی هانی جان، بار دوم برای ivf یا میکرو که گفتی آمپول و این چیزا دیگه نداره، اگه کسی خدای نکرده کا ...

تا زمانی که جنین فریز داری آمپولو اینا نداره

فقط روز2-3 پریود میری قرص استرادیرول میدن واسه ضخامت آندومتر

چنبار سونو و انتقال

بار سومو نمیدونم هنوز

تا زمانی که جنین فریز داری آمپولو اینا نداره فقط روز2-3 پریود میری قرص استرادیرول میدن واسه ضخامت آ ...

سلام هانی  جان،  یه سوال دارم، من رفتم رویان، برام کلی چکاپ نوشتن که انجام دادم،جوابشون روز 8 سیکل آماده میشه، آزمایش های شوهرم فردا انجام بده همون روزم بهش میدن،  امروز روز دوم سیکل بودم، بنظرت احتمال هست همین ماه سیکل  ivf  رو شروع کنن؟

سلام هانی  جان،  یه سوال دارم، من رفتم رویان، برام کلی چکاپ نوشتن که انجام دادم،جوابشون رو ...

سلام عزیزم بسلامتی رفتی پس

نه انقد زود وارد سیکل نمیشی جواب کل آزمایشاتونو که ببرین تازه تشخیص اولیه رو میدن احتمالش هست مجدد یسری آزمایشای دیگه ام بخوان ازتون تا 2-03 ماه دیگه بهتون نظر قطعی رو اعلام میکنن وقتی اولین سونو واژینال انجام بشه

2-3 ماه؟؟؟ چرا اینقدر زیاد 😕😕

عجله نکن باید همه چی رو تشخیص بدن

گفتم من از پارسال مرداد رفتم رویان بهمن گفتن بیا سونو بزاریمت تو سیکل میکرو

تو اولین سونو گفتن آندومتریوز و چسبندگی شدید داری باید لاپارا کنی

بعدعمل  گفتن تا عید استراحت کن پریود شدی بیا

که پریودم افتاد تو عیدو اردیبهشت رفتم سیکلم شروع شد و الان باز مرداده ینی 1 سال گذشت !!!!

عجله نکن باید همه چی رو تشخیص بدن گفتم من از پارسال مرداد رفتم رویان بهمن گفتن بیا سونو بزاریمت تو ...

وااای چرا اینقدر لفتش میدن،، 1 سال هم واقعا زیاده، همه جا اینطوره؟؟ یا فقط رویان اینقدر کُند پیش میره؟ 

وااای چرا اینقدر لفتش میدن،، 1 سال هم واقعا زیاده، همه جا اینطوره؟؟ یا فقط رویان اینقدر کُند پیش میر ...

نه گلم بستگی داره که مشکل چی باشه

من کللی دکتر و اینا رفته بودم ولی هیچ کدوم تشخیص نداده بودن مشکلمو

خوب اونجا فهمیدنو یه مقدار سیکلم طول کشید

مشکل ما تعداد و تحرک خیلی پایین اسپرمه، آز مایشهای امروز تعداد 2میلیون بود با آبنرمال 98 درصدی، باورت نمیشه 6ماهه داره دارو مصرف میکنه، دکتر هم گفت واریکوسل نداره

2706