2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من انجام دادم مثبت نشدم کمکی از دستم برمیاد؟

ببخشید مشکل شما چی بود؟ من خودم سالمم، همسرم تعداد و تحرک اسپرمش پایینه، تعداد 4میلیون و تحرک کلاس آ صفر، کلاس بی 37، گفتن باید ivf  کنید، بنظرتون با این وضعیت شانسی دارم که بار اول مثبت بشم؟ 

ببخشید مشکل شما چی بود؟ من خودم سالمم، همسرم تعداد و تحرک اسپرمش پایینه، تعداد 4میلیون و تحرک کلاس آ ...

عزیز چرا شوهرت عمل نمیکنه برا شوهر من حرکت صفر و تعداد ۳ میلیون بود عمل کرد بعد ۴ ماه حامله شدم گلم

عزیز چرا شوهرت عمل نمیکنه برا شوهر من حرکت صفر و تعداد ۳ میلیون بود عمل کرد بعد ۴ ماه حامله شدم گلم

خیلی وقته داریم درمان میکنیم ولی هی میگن نیاز به عمل نداره و چون شوهرم استرس کارش خیلی زیاده این مشکل رو داره

2714
من 1 بار میکرو کردم و انتقال دادم ماه پیش منفی شد شهریور یا مهر باید برم مجدد انتقال بدم

چندتا براتون انتقال دادن؟؟ فاصله هر انتقال باید چقدر باشه؟ یعنی میشه مثل iui هر ماه انجام داد؟؟ 

من 1 بار میکرو کردم و انتقال دادم ماه پیش منفی شد شهریور یا مهر باید برم مجدد انتقال بدم

ببخشید چند سوال دیگه، استراحت مطلق بودین؟؟؟ چند ساعت بعد از عمل توی کیلینیک موندین؟ بدون بیهوشی ivf کردین؟؟ 

خیلی وقته داریم درمان میکنیم ولی هی میگن نیاز به عمل نداره و چون شوهرم استرس کارش خیلی زیاده این مشک ...

عزیزم منم پسرم رو همون ماه اول اقدام باردار شدم اما منتقل شدیم جنوب اینجا هم گرم و شرایط کاری سخت و کارش زیاد تر شد پسرم دو سالش شد که من اقدام کردم و تا اذر سال بعدش درگیر بودم کلی لزمایش دادم و بعد شوهرم ازمایش داد که مشخص شد واریکوسل گرفته تو این مدت شرایط کاری خیلی مهمه بازم برینپیش یه دکتر دیگه چون بیشتر مواقع عمل بهتر جواب میده موفق باشین

ببخشید چند سوال دیگه، استراحت مطلق بودین؟؟؟ چند ساعت بعد از عمل توی کیلینیک موندین؟ بدون بیهوشی ivf ...

حدود 2-3 ساعت بعد از انتقال استراحت کردیم

انتقال بیهوشی نداشت فقط پانکچر بیهوشی کوتاه داشت

خودمم خیلی استراحت نکردم گفتن لازم نیس

2706