2733
2739
عنوان

درد پریودی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 18 پست
سلام دوست خوبم شما وقتی 24 هفته متوجه کوتاهی سرویکس تون شدید باید دکترتون براتون پساری میذاشت حیف ...

خیلی ناراحتم ،نمیدونم چرا دکتر هیچ اطلاعاتی نداد ب من ...

۱۹هفتگی طول سرویکسم ۳۱بود ولی اصلا حرفی از سرکلاژ نزد ...

۲۴هفتگی شد ۲۵...

بعدش گفت مطلق ،گفتم میگن پساری هم خوبه ،گفت اونم یه شی خارجی هست ک وارد بدنت میشه و معلوم نمیشه ....

در کل استراحت کن!

پیش خودم میگم نکنه بنظر دکترم فکرش اینکه بچم نمیمونه و هی منو میچرخونه و نمیگه فلان کار و  بکن

سلام دوست خوبم شما وقتی 24 هفته متوجه کوتاهی سرویکس تون شدید باید دکترتون براتون پساری میذاشت حیف ...

راهمم یک ساعت و ربع دورم از دکترم ،بیشتر تلفنی الان در ارتباطیم ...

الان بخصوص بالکه ی خونی ک اومد استرسام ۱۰۰۰برابر شده!

هر چیم میگم درد پریودی دارم میگه شیافتو ۱۲ساعت یبار بزن .

قبلا ۲۵هفته انقباض رحم داشتم سفت و شل میشد باز گفت فقط مطلق باش و شیافات ۱۲ساعت یبار ....

میگه باید ۳۰هفتت پر بشه تا خیالمون راحت شه ...

اما نمیدونه من تا اونموقع هزار بار  مردم و زنده شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،من خانم دکتر ملک رو انتخاب کردم برای مراقبتهای بارداری و زایمانم، ایشون واقعا با حوصله و عالی هستن، کل مدت بستریم تو بیمارستان واسه زایمان بالا سرم بود، ورزش تخصصی لگن می داد بهم، انرژی مثبت ، اصن یادم رفته بود استرس زایمان رو، خیلی راضی بودم از زایمانم با ایشون، اگه تهران میتونی زایمان کنی حتما با ایشون زایمانتو بردار ، چه سزارین ، چه طبیعی ، واقعا خدا خیرش بده، انقد عالی بود که من تجربه شیرین زایمانم رو کل عمرم مدیون ایشونم و به همه معرفیش می کنم . همه از زایمان می ترسن ولی دکتر ملک زایمان رو شیرین ترین تجربه زندگی من کرد. موبایل مطبش واسه هماهنگی مریض ها 09216601638

2728