2733
2734

تو مجردی زیاد به همسر آینده اینا فک میکردم تو ذهنم یه خونه ساخته بودم قیافه اخلاق طرف رو هم‌تصور می‌کردم ولی دقیقا برعکسش شد خیلی ناراحتم از زندگیم راضی نیستم و ار روز عذاب میکشم با خود میگم اگه طلاق بگیرم باز میتونم اون زندگی که تصور می‌کردم رو بسازم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اشتباهت  همین بوده ک همه چیز رو گل و بلبل فرض کردی 

زندگی یعنی سختی یعنی چالش  یعنی مشکلات 

یکم  خودتو قوی تر کن 

این زندگی  ای ک مد نظرت  هست  فقط تو رمان ها هست 

بعدشم  کلمه طلاق چیزی نیست که راحت ب زبون بیاد  دقت کن گلم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

زندگی همه همینه ، یکی کمتر زجر میکشه یکی بیشتر ، هیچ زندگی بدون مشکل و گل و بلبل نیست 

همممه زندگیا مشکل ، غم ، غصه و دعوا دارن ، همه ادما عیب و ایراد دارن فقط تنها راهش اینه تو زندگی صبور باشی 

اینم یادت باشه هممممه زندگیا پراز مشکلن و زندگی بدون مشکل وجود نداره فقط چون کسی ب زبون نمیاره و ما ظاهر زندگیارو میبینیم فکر میکنیم بقیه چه خوشبخت و ما چه بدبختیم 

اشتباهت  همین بوده ک همه چیز رو گل و بلبل فرض کردی  زندگی یعنی سختی یعنی چالش  یعنی ...

همه چیز رو گل و بلبل تصور نکردم فقط میگفتم شوهرم قیافه اش معمولی خوش اخلاق و یه خونه مستقل داشته باشیم بگیم بخندیم بگردیم که ما از اولم دعوا داریم😔😔

2706