2752
2734
عنوان

به سرم میزنه خودکشی کنم 😭

92 بازدید | 14 پست

کل زندگیمونو از دست دادیم شوهرم با طمع وچشم هم چشمی همه چیو از دست داده ۳ ماهه فقط دارم گریه میکنم وقتی خونه نیست خودمو دلداری میدم ولی وقتی میاد میبینم همش غصه میخوره خودشو منو همش سرزنش میکنه دیگه خسته شدم چند بار به ذهنم رسیده خودکشی کنم بخدا کل زندگیم به خاطر سختگیریهای همسرم خوش نگذروندم الانم اینجوری فقط دلم به حال بچهام میسوزه اگه من برم اونا بیچاره میشن 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مشاور رفتین

همسرمو چند روز پیش به زور وبا گریه راضی کردم بردم روانپزشک ویه دوره رواندرمانی براشون پیشنهاد کردن ودارو دادن فردا جلسه دومه میگه نمیرم داروهاشو میخوره چون میبینه من دارم دق میکنم 

اتفاقیه که افتاده الان باید قوی باشید بخاطره بچها و دنبال راه حل باشید خدا هست 

اولش بهش خیلی دلداری میدادم ولی اصلا حرفامو قبول نداره خیلی سعی کردم قوی باشم ولی دیگه نمیشه هر روز دارم فک میکنم کاش یه جوری زندگی خودم تموم شه 

اولش بهش خیلی دلداری میدادم ولی اصلا حرفامو قبول نداره خیلی سعی کردم قوی باشم ولی دیگه نمیشه هر روز ...

ن عزیزم بهش بگو بیا مث دوتا رفیق دوتا همدست حلش کنیم ی روز خاطرشو مرور کنیم کیف کنیم چطور حلش کردیم🤩😜🥰😍

2706