2733
2734

بچه ها طوطی برزیلی امشب گرفتم. بعد داخل پاکت گذاشتن آوردم خونه پاکتو باز کردم یه مایع زرد گف پاکت بود فک میکنم دسشوییش باشه مکه اینطوری مایعه دسشوییون ؟ احساس میکنم طبیعی نیس

تاحالا شده یکیو انقد دوست داشته باشی که بابت اسیب هایی که بهت زده درکش کنی...؟

طبیعیه پرنده ها دستشوییشون اینطوریه 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معده‌ش خالیه احتمالا چند وقته چیزی نخورده فقط مایع رفع کرده. جلوش غذا بذار.

خیلی ممنونم چشم اره یکم غذا خورد الان دیگه همون سبزع

خیلی زرده؟اگه اره طبیعی نیست پیپیشون سبزه همراه با یکم اب بی رنگ

از دیشب یکم غذاخوردن درست شده الان خداروشکر خیلی ممنونم

عکس خودشم بذار منم دارم خیلی نفسن بخدا ولی بیش فعالن

عزیزم ببین من الان اینو دیشب گرفتم بعد بیشتر رو قفسه طبیعیه ینی‌هنوز ب خاطر اینه که مارو نمیشناسه؟ الان دوماه و نمیشه بعد ببین قفسه ی سینش انگار استخوانش حس میشه چون الان جوجس اینطوریه ینی بعد خوب میشه یا نه؟ چون میگن نباید اینطوری باشه 

عزیزم ببین من الان اینو دیشب گرفتم بعد بیشتر رو قفسه طبیعیه ینی‌هنوز ب خاطر اینه که مارو نمیشناسه؟ ا ...

اخی چه نازه😍😍😍

اره همه اینا طبیعیه

تا چند ساعت بعد با محیطشون و ادمها اشنا میشن و سر و کولت میرن بالا.

همین یدونست؟سعی کن تنهاش نذاری

اخی چه نازه😍😍😍 اره همه اینا طبیعیه تا چند ساعت بعد با محیطشون و ادمها اشنا میشن و سر و کولت میر ...

قربونت خیلیم غذا نمیخوره اشکال ندارد هعی خودم با دست بهش میدم بابام میگه این خیلی آرومه شیطون دوس داره که هی جیک جیک کنه آخه عروس هلندیمون یک سال داشتیمش حرف میزد دیروز ساعت هفت از گربه ترسید فرار کرد همه افسرده شدن منم اینو خریدم ولی بابام میگه این آرومه بنظرت بعدا شیطون میشه؟

راستی اگه مرتب باهاش کار کنی حرف عم میزنه. مال منه این فندق بوس بده و بدو بیا و بابا هم میگه😍🥰😍 ...

وای ماشالا چقد نازه چن وقتشه؟ چطوری باید باهاش کار کنم حرف بزنه آخه میگن حرف زدنشون سخته الان فندوق شیطونه اوازو اینا میخونه؟ بابام میگه این آرومه خوب نیس😫

2706