2733
2734
عنوان

توی دعوا چه چیزایی میگین؟

188 بازدید | 19 پست

شاید عجیب باشه براتون چند سال پیش توی دبیرستانی که درس میخوندم بین مدیر و ناظم دعوا شد و بهم خیلی بد و با داد و بیداد توهین میکردن همه هم جمع شده بودن جلوی پنجره و دعواشونو نگاه میکردن اخر هم یکی از معلما یادمه اومد پنجره و درو بست

کلا مدیر اونجا خیلی بداخلاق بود یادمه حتی با والدین هم جلوی معلما بحث میکرد و داد میکشید 

هنوز بعد از چند سال تو ذهنم مونده، دوست داشتم بدونم شما وقتی باکسی بحثتون میشه چه چیزی به طرف میگین و چطور برخورد میکنین؟؟ من کلا دوتا جمله بلدم احترام خودتونو نگهدارین و شخصیت داشته باش... 

من تنها حرف بدم جدیدا الاغ و احمقه😐

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوووو بگو طرف چی گفته برات قورتش بدم😂

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2731

فش میدماااا جوری که بابامم نشنیده باشه ولی فقد موقع دعوا وگرنه حالت عادی با ادبم

🦋💙حس ششم گفت بهش میرسی جون عزیزت ی صلوات بفرس برسم بهش بخدا همتونو دعا میکنم🦋💙                  خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                 

فحش نمیدم 

مودبانه‌ با خاک یکسان میکنم🤭🥴

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️

مثلا داره حرف میزنه عجیب نگاهش کنی بعد بگی ببخشید حضرت سلیمان نیستم زبون حیوونا رو بفهمم

یا داره حرف میزنه هیچی نگو بعد حرفاش بگو شاخ بازی در میاری هیچی نمیگم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم

هرچی خاستی من هستم داداش غمت نباشه😂

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2706