2733
2734

باهاشون صحبت کردم یه پسره کره ای بود 

بهم پیام داد  میگفت من مدل و وب کره ایم نمی‌دونم وب ینی چی ولی این میگفت وبم 

بعد میگفت چون من مدلم اکه بخوای باهام دوس بشی باید عکس under show بفرستی 

من میگفتم خدایا اندر شو دیگه چیه بعد کلی توضیح دادنش کاشف به عمل اومد که عن اقا از من درخواست عکس سسکی دارن 😑😑😑😑

بعد من گفتم گمباش 

یه بار دیگه با یه دختر امریکایی صحبت میکردم که باهاش دوس شدم و اینا بعد یهو درومد گفت میشه منو my queen صدا کنی منم بهش گفتم من مامانمو ملکه من صدا نمیکنم بیا برو تو کوچه های شهر 

یبارم با یه پسر چینی صحبت میکردم بعد یهو عکسشو با یه من پشم زیر بغل فرستاد 😂🧌

چجوری میحرفی باهاشون

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به منم یه پسر کره ای گفت دلم برات تنگ شده عکس بده   

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

حتی از چت کردن با خارجیام شانس نیاوردی😂

#شوخی

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

اکانت پسر داشتم تلگرام با ی دختر اکراینی حرف میزدم 

گفتم دوس دارم از نزدیک ببینمت گف عکس بده منم یدونه فیک فرسادم گفتم خیلی بامزه ای ولی 

از گوگل شات گرفت ک عکس همون پسره بود فرستاد بهم 😂

منم گفتم خداحافظ عزیزم دوست دارم 😂😂

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری / این صبر که من میکنم افشردن جان است⛓️

وای چقدر داغون بودن اینا 😂😂😂 بعد میگن فرهنگسون بالاس اینه دستکم ۱۰۰۰ متر زیر زمینن😶

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

چت بامزه که نه، ولی خاطره همین فقط که با یه بحث ساده سر کتاب مصور شروع شد و به ازدواجمون ختم شد 😅

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2706