2733
2734

سلام خوبین چند روز پیش مادر بابام اومد به داداشم گف ۱خرداد دعا داریم مامانت بگو بیاد کمک صبحش میخایم روغن جوشی درست کنیم عصرشم دعا براسالگرده بابابزرگه 

دوباره روز بعدش اومد در خونمون طرف صبح اومد ک بابام باشه جلو اون باز به مامانم گف بیا کمک مامانم گف باشه باز صبحی ساعت ۸اومد در خونه به بابام ک اره به زنت بگو بیاد کمک بابام جیغ بدو رفت در دستشویی داد میزد اره مادرم گفته بیاکمک بیچاره مامانم فک کرد داداشم تشنج کرده🫠قلبش هزارتا میزد

هستین بقیشو بگم؟

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادربزرگت بگو حتمااااااا دعا و نذریت قبوله شک نکن

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2731

بگو تموم کن دیگه. اینجا هم شده یجا برای گدایی توجه

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

حالا سالگرد بابابزرگ منم ده خرداده ن امروز

خلاصه مامانم رف کمک واومد گف عصرنمیرم دعا دیگه

مامانم دل خوشی ازخونواده بابام نداره کلییی حرف بد و بی جا زدن پشت سرش مادر بابام باعث شد زندگیمون خراب تربشه

بگو تموم کن دیگه. اینجا هم شده یجا برای گدایی توجه

حالم خوب نیست میخای بری بیرون ازتایپیک؟

عصری خواب بودیم یهو بابام اومد محکم درو باز کرد ازته گلوووش داد میزد منم نفهمیدم چجوری از خواب پاشدم😭از فریاداش تپش قلب گرفتممم

میگف تو گه میخوری مراسم پدر من نمیری؟نمیدونی من رو پدرم حساسم؟

حالا پدرش۱۱سال پیش فوت شده

خلاصه دسته جارو برداشت میخاس بزنه به مامانم😭

وای وای داددد میزد یجور وحشتناکی😭

سر شیرینی خوری رو برداشت محکم پرت کرد رو قالیا انچنان صدای بدی داد😭

بعدشم بدنه شیرینی خوریو برداشت اونم محکم زد به سنگ 

داشتم روانی میشدممم یکی اون میگف یکی این گفتم الان مادرمو میکشه😭

حالم خوب نیست میخای بری بیرون ازتایپیک؟

قطعا همینکارو می کنم. بیکار که نیستم. روی صحبتم با اوناست که می مونن اینجا. برای وقتتون ارزش قائل باشین. بذارین این بساط یجا جمع شه 

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

عکسم گرفتم کل خوووونه رو ظرف شکسته برداش 😭یکساعت ونیم جارو میزدیم هنوز خرد شیشه هس

گاهی اینکارو میکنه معتاده خبرمرگش😭

ازبچگی حتی وقتی حرف میزنه یامیبینمش استرس میگیرم

2706