2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیتونی رنگ بزاری دیگه  من بخاطرش موهامو از ته زدم  اگه بخاطر خواصشه ک هندی فایده نداره& ...

نه بخاطر خواصش نیست،هر رنگی میگذاشتم سریع نارنجی میشد گفتم یه چیزی بزارم که اصلا نارنجی نشه،اما خیلی غیر طبیعی سیاهه

نه بخاطر خواصش نیست،هر رنگی میگذاشتم سریع نارنجی میشد گفتم یه چیزی بزارم که اصلا نارنجی نشه،اما خیلی ...

عزیزم مامانمم همین مشکل و داره هررنگی میزاره آخرش زرد میشه ولی حنا نزار نظر منه البته 

برو ارایشگاه کلا ی رنگ خیلی متفاوت بزار یا شکلاتی و فندقی تیره اینا

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡
عزیزم مامانمم همین مشکل و داره هررنگی میزاره آخرش زرد میشه ولی حنا نزار نظر منه البته  برو ارا ...

هزار بار آرایشگاه رفتم بازم نارنجی میشه،موی سفید هم زیاد دارم کلا بدون رنگ نمیشه،متاسفامه دیروز برای اولین بار حنا گذاشتم

هزار بار آرایشگاه رفتم بازم نارنجی میشه،موی سفید هم زیاد دارم کلا بدون رنگ نمیشه،متاسفامه دیروز برای ...

حنا چ رنگی گذاشتی؟؟

موهات و خشک نکرد

مشکی،ترسیدم قهوه ای بزارم دوباره قرمز بشه،نه بعدش هم تو حمام هم بیرون حمام ماسک مو گذاشتم

پس همون حنا رو بزار دیگه

اره کار خیلی خوبیییی میکنی ماسک و حتما بزار وگرنه ریشه موهات خشک میشه ریزش میاری

پس همون حنا رو بزار دیگه اره کار خیلی خوبیییی میکنی ماسک و حتما بزار وگرنه ریشه موهات خشک میشه ریزش ...

ای وای اینجور که شما گفتی ترسیدم ،وسمه همون حنا هندیه؟

ای وای اینجور که شما گفتی ترسیدم ،وسمه همون حنا هندیه؟

اره عزیزم

شاید رو موهای شما اثر خوب داشت 

من مامان بزرگم هزار بار گفت نزار من گذاشتم موهام نابود شد خارش و ی نوع بیماری آورد ک نمیدونم از حنا بود یا نه 

ولی آخرش از ته زدم موهامو 

ایشالا ک موهای شمارو قشنگ کنه بازدهی روی همه یکی نیست

2706