2752
2734
عنوان

کیا شاغلن ولی حقوقشون خرج خودشون نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره کار می‌کنه ،،چند بار دیدم میزنه به حساب خواهر مطلقه س

هه خوب نده پس بگو من کمک میکنم ولی قرار نیست اینطور برنامه ریزی کنی تهدیدش کن که دیگه کار نمیکنی یه فکری به حال زندگی کنه منم اکثر حقوقم رو میزارم برای خونه ولی بعد اینکه خودم خرج کردم مبلغی که خودم می‌خوام کارت به کارت میکنم به همسرم 

۹۰درصد حقوقم طلا میخرم چون هیچ خرجی با من نیست بقیه ش هم هرجور دلم بخواد خرج میکنم به شوهرمم قرض مید ...

خوش بحالت ،،من گیر یکی افتادم که هم یواشکی خیانت می‌کنه هم کل حقوقم ورمیداره حتی یه ساندویچ نمیتونم تو محل کارم بخرم

پولداریاااا مجردی؟ چند سالته؟

نه عزیزم متاهلم ۳۱ سال 🤣

خوب اخه از ۱۸ سالگی کار و شروع کردم کارمند ارگان دولتیم در کنارشم کار مهندسی خودم و انجام میدم شوهرمم کلی کمکمه البته

منم وقتی اولین حقوقم رو گرفتم خودشیرینی کردم ب شوهرم گفتم میخوام وام بگیرم تو خرید زمین کمکت کنم سیصد تومن وام گرفتم صد تومنم پس انداز بهش دادم یه زمین خرید یک میلیارد زد ب نام خودش و من همچنان دو سال دارم قسط میدم و تا پنج سال باید قسط بدم دوباره این ماه پنجاه تومن وام گرفتم گفت بزن ب حسابم داریم خونه میسازیم گفتم باشه بهش دادم همون لحظه داداشش زنگ زد بهش گفت باشه شماره کارت بده بیست میلیون بهش قرض داد  یه وام پنجاه تومنی قراره بهم بدن ماه اینده دلم میخواد هیچی نگم بهش باز میگم بدمش زود خونه ساخته بشه و زورم میاد وقتی حقوق میدن هیچی برام نمیمونه همش وام

منم وقتی اولین حقوقم رو گرفتم خودشیرینی کردم ب شوهرم گفتم میخوام وام بگیرم تو خرید زمین کمکت کنم سیص ...

سردردگرفتم ازدست کارات

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
خودش شغلش آزاده و پولی که روزانه درمیاره بیرون هرچی دوست داره میخره و اگه چیزی اضافه اومد می‌ذاره بر ...

خب اینطوری خیلی بی انصافی هست. 

من حقوقم خرج خودم نمی شه. خرج زندگیمون می شه. 

ولی وقتی بعد از سال ها زندگی مشترک تونستیم خونه بخریم نصف نصف به نام هردومون شد. 

و پس اندازمون هم می ره توی یک حساب مشترک.
یعنی هر دو با هم خرج می کنیم و هر دو با هم پس انداز می کنیم. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
پرستارم ،،چه فایده ...گیر کسی افتادم که نمی‌ذاره هزار تومنش خرج خودم بشه...گفتم فلان چی میخام بخرم گ ...

چقد منفعل عمل میکنی منم زیاد خرج خودم نمیشه ولی احازه نمیدم دخالت کنه حتی مقدار دقیق حقوق منو نمیدونه

2706