2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه دوست پسر خوبی  من قدم ازت خیلی کوتاهتره  دلم دوست پسر خواست

نخاد باهم کات کردیم و بدتر عذاب میکسم دیشب زنگ زد  مامانم‌گفت بیا شام گفتم نمیخورم گفت مامانت چی میگ گفتم‌میگ بیا شام گفت چرا نمیخوری گفتم میل ندارم گفت از اون معجون میخوری گفتم ن گفت ملو زشت بشی دیگ دوست ندارما دباره لاغر شی دیگ باهات حرف نمیزنم😂😂 با این ک کات کردیم باز اذیتم میکرد ک بخورم...؛))

کاربری دست دو نفر(موقت) کاربری ماهلین_۰ تعلیق شده موقتی این اکانتو گرفتم
2731
نخاد باهم کات کردیم و بدتر عذاب میکسم دیشب زنگ زد  مامانم‌گفت بیا شام گفتم نمیخورم گفت ما ...

😂😂😂

والا من ک مردم از سینگلی چندسالته بنظرم دوست داده اینجوری گفته

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️
😂😂😂 والا من ک مردم از سینگلی چندسالته بنظرم دوست داده اینجوری گفته

:)) هعععی بخدا تنهایی بهترهه تا بلا تکلیفی

عجول مباش

چشم

حالا یه نفر دیگه بوده بگو😂😂 اخه گوشیم داره خاموش میشه میخام بدونم چیه حست

دوست داره علیرضا برگشت داریم حسش ب من چیه منو چ دختری میبینه

:)) هعععی بخدا تنهایی بهترهه تا بلا تکلیفی

ن بابا فکر میکنی تنهایی بده خیلی بد بعد فکر کن نو تنهایی همش یا فکر یکی زندگی میکنی ک اون ....

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️
ن بابا فکر میکنی تنهایی بده خیلی بد بعد فکر کن نو تنهایی همش یا فکر یکی زندگی میکنی ک اون ....

منم الان دارم با فکر علیرضام زندگی میکنم بخدااا منم تنهام ای کاش هیج وقت نمیشناختمش ای کاش هیچ وقت بهم خوبی نمیکرد  ک انقد وابستش بسم

2706