2733
2734
عنوان

خدایاهزاران مرتبه بار شکرت😍

209 بازدید | 14 پست

دوستان یکی از کاربرا خبر حاجت رواییشو بهم داد واقعا حالم خوب شد ایشون چند روز بعداز شب های قدر ک برای حاجت رواییشون دعامیکردیم حاجت گرفته بودن ولی امروز ب من اطلاع دادن،واسه سلامتی خودشو نینیش صلوات میفرستید انشاالله هرچی از خدا میخواید بهش برسید ممنونم🙏❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

کاش برای منم دعا کنی

نفست حقه

شما می‌تونی سال‌ها جایی بمونی که روحت آسیب ببینه و حالت خوب نباشه و هزار جور فکر و خیال آزارت بده و همه‌جوره اون محیط واست عذاب‌آور باشه،اما یه شب فقط با یه جمله تصمیم بگیری دیگه اونجا نمونی و برای همیشه همه‌چیو ترک کنی؛بحثِ نخواستن و نموندن و رفتن نیست،بحثِ حُرمت و احترامه...لینک ناشناس منhttps://abzarek.ir/service-p/msg/1545204
براشون صلوات فرستادم دعام کنید من پسر دار بشم

ممنون عزیزم،انشاالله سلامت باشه و جنسیتی ک دوست داری عزیزم ب یادت بودم اتفاقا دیشب❤

ممنون عزیزم،انشاالله سلامت باشه و جنسیتی ک دوست داری عزیزم ب یادت بودم اتفاقا دیشب❤

قربونت برم انشالله ب خواسته ی دلت برسی

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
الحمدالله ان شالله قسمت همه حاجت دارا

ان شاالله جانم واقعا این اخبار حال ادمو خوب میکنه،خیلی دلم میخواد داد بزنم و این خبرو ب همه اوناییکه میگن خدا صدامونو نمیشنوه برسونم

کاش برای منم دعا کنی نفست حقه

لطف داری عزیزم چشم اگر لایق باشم دعامیکنم برای  رسیدن ب حاجتتون۱۰۰صلوات میفرستم جانم انشاالله ب هرخواسته ای داری برسی❤

2706