2752
2734
عنوان

تجربه قبول نمونه یا تیزهوشان

135 بازدید | 19 پست

من از دبستان پام قوی بوده و از هفتم قلم چی میرفتم ترازم بالا 6000  بوده همیشه امسال التبته ترازم بخاطر سخت تر شدن یا حالا هر چی پایین اومده ولی بازم اکیه مدرسم شاهده ولی خیلییی خوب کار میکنه عالی هستن معلما تیزهوشان هستن همشون و اینکه تو کلاسی زیاد امتحان گرفتن و سخت گیری کردن و از این لحظ تست زدن و درس خوندن اکیم ولی خب بازم زیاد روزی 7 8 ساعت درس نخوندم و برای امتحانای مدرسه بوده بیشتر چون ما زیاد امتحان میدیم خواسنم ببینم جوری میتونم برای نمونه تیزهوشان بخصوص تیزهوشان به هر حال نشدم مهم نیست ولی بخاطر اینکه نزدیک خونمون تیزهوشانه مامانم میگه میتونم جمع کنم و راهکار بدید لطفا ا رشته مورد نظرم اولیت اولم تجریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه قسمتیش نیومده؟

کج  اومده    یه بار دیگه  بزن

مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است 
2731
لطفا همین جا بگید .در مورد قبولی ششم به هفتم.منابعی موسسه ای هرچیزی که توی قبولی موثره

باشه عزیز 

اول از منابع میگم 

نوین طلایی ریاضی 

علوم خیلی سبز 

مرشد دینی و قرآن 

مطالعات هم جزوه معلم داشتم 

سوالای قلمچی حل میکردم ولی آزمونش رو شرکت نکردم 

سال هشتم گاج بودم که اکثرا خیلی خوب نمی‌دادم چون تمرکزم رو درسای مدرسه بود 

هوش کمپلکس هم کار می‌کردم 

آزمونهای شبه نهایی رو واقعا مثل نهایی میخوندم 

بعد از عید خوندنم بیشتر شد ولی ساعت نمی‌گذاشتم 

۳ روز بعد از امتحانا آزمون بود خیلی جدی خوندم حموم نمی‌رفتم ناهار میخوردم همزمان میخوندم 

شب دیر میخوابیدم صبح زود پا میشدم 

مطالعات جوری بلد بودم که چشم بسته کتابو از حفظ میگفتم

هر سوالی داشتین در خدمتم 

باشه عزیز  اول از منابع میگم  نوین طلایی ریاضی  علوم خیلی سبز  مرشد دینی و ق ...

عزیزم من تست از دبستان هم زدم یعینی تو تست زنی مشکل ندارم ولی وقت نمنیکنم تست ریاضی تیزهوشان و هوش زیاد کار کنم و ریاضی اینا فقد از 32 استان دارم کار میکنم میشه بگی تو این یه ماه که امتحان هم داریم چه کار کنم برا هوشم بگید لطفا ممنونم

عزیزم من تست از دبستان هم زدم یعینی تو تست زنی مشکل ندارم ولی وقت نمنیکنم تست ریاضی تیزهوشان و هوش ز ...

برای ریاضی اشکال نداره چون خیلیا نمیتونن بزنن سوال سال قبل رو حل کن و رو کتاب مسلط باش 

چون یدفعه سوال آسون از کتاب میده برای ما مثلا از احتمال سوال تاس اومده بود بسیار آسون در صورتی که بعضیا به خاطر سختیش نمیخونن 

سوالای هوش حتما کار کن ۵۰ درصد سوالات هوش هست قطعا تمرین کنی میتونی درصد خوبی ازش بیاری و روش حساب کنی 

هوش کمپلکس یه درسنامه کوچولو داره سعی کن اونا رو بخونی و بعد ۳ الی ۴ تا تست بزنی 

ببین تو کدوم قوی تری هوش الگو ، هوش ادبی ، هوش دوران 

اونو تقویت کن تا اون سوالا رو بزنی

حتما هوش کار کن حتی شده روزی ۲۰ دقیقه ببین چقدر تاکید میکنم

باشه عزیز  اول از منابع میگم  نوین طلایی ریاضی  علوم خیلی سبز  مرشد دینی و ق ...

ممنون از لطف و مهرتون دوست عزیز.

فکر کنم منابعی که گفتید  برای آزمون نهم به دهم هست،درسته؟

من دخترم دوسال دیگه باید آزمون ششم به هفتم بده.برای اون لازمه از الان موسسه ای کلاسی چیزی ثبت نام کنم یا کتابی بخونه؟تجربه ای ،راهنمایی دارید بفرمایید لطفا.

وسوال دیگه اینکه دانش آموزانی که از هفتم تیزهوشان قبول میشن،دیگه یکسره تا دوازدهم هستند؟یا باید برای پایه دهم مجددا آزمون تیزهوشان شرکت کنند؟

2706