2752
2734
عنوان

حالم ازشون بهم میخوره...ای کاش بمیرن..کاشت ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی بزرگترین درد ادم چیه بی فرهنگی خانواده و درک نشدن و من سالهاست روحم زخمی هست ک ب دستان پر مهر ...

دیگ بریدم از دستشون 😭😭😭میگن دختر جن.ده ها ناخن میکارن اخه این حرف؟؟به همه میگن جن.ده😭😭😭حالم ازشون ل هم نیخوره

2731

چندسالته؟

الان برای ارامش خودت هم شده سعی کن با خانواده درگیر نشی 

ان شاءالله بعد از جدا شدنت از خانواده این مسائل کمتر میشه 

فقط وقت ازدواجت در مورد تک تک این مسائل صحبت کن 

حتما دقت کن عقاید طرف مقابلت مثل خودت باشه

آخه دختر خوب اینم شد دلخوشی 

فکرت رو بزرگتر کن از پس اندازت بهتر استفاده کن 

بزرگ بشی به فکر امروزت می‌خندی 

سعی کن جاه طلب باشی کاشت ناخن هم شد دلخوشی 

برای سلامتی خودت بده 

بجاش حد اقل می‌رفتی باشگاه برای سلامتیت بهتره 

منو که میگفتن تو مسسست شدی دقیقا به همین غلظت😕حالا چکار میکردم یه شعر تو دفترم مینوشتم

واای دقیقا 

بیچاره ما که از بچگی پیر شدیم و بچگی نکردیم

من دوستام بهم میگن تو خیلی سرد و خشکی ولی نمیدونن ته دلم چطوریه که اخلاقم اینه

دیگ بریدم از دستشون 😭😭😭میگن دختر جن.ده ها ناخن میکارن اخه این حرف؟؟به همه میگن جن.ده😭😭😭حالم از ...

سر عصبانیت یه چیزی گفتن 

ولی قبول کن کاشت ناخن مضره برای سلامتی 

چقدر دلم سوخت برات بیشتر دلم واسه خودم سوخت چون آنقدر مشکل دارم همیشه آنقدر فکرم درگیره هیچ وقت به د ...

بمیذم واسه دوتامون کاش حداقل منم مث تو بودم ک فکرم سمتش نمیرفت ن اینجور

واای دقیقا  بیچاره ما که از بچگی پیر شدیم و بچگی نکردیم من دوستام بهم میگن تو خیلی سرد و خشکی ...

بیا بغلم🫂من بخاطر همون حرفاشون و محدود کردناشون همیشه دنبال راهی برای فرار بودم و در این راه حسابی گند زدم😔

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706