2733
2734

راغب بدجورگریه کرد بااجرای این آهنگش

وباپوست واستخونم با قلبم باتمام وجودم حالشودرک کردم

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همشهری ماست ولی ازش متنفرم

وا چرا؟ 

بنظرم توهمه خوانندها از همه بااحساس تر میخونه

خودت را جای زنی بگذار! ک بوقت پریشانی یک رابطه .بلندمیگوید همه مردها مثل هم اند! دلگیرنشو ،اگر برای کسی ک جای همه بود مهم نبودی ، توام همین را میگفتی......💔......
کنسرت داشت؟

خیلی وقت پیش بود تواینسا دیدم

چرا مگه عاشق بودید قبلا

آره 

همشهری ماست ولی ازش متنفرم

چرا؟ آهنگاش آرامش خالصن 🥲

مامان منم متنفره میگه صداش زنونس 

همون موقع هاهم که واسه هیئت میخوندازصداش بدش میومد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
از همه هم پولکی تر و پرستوتره

شما از کجا میدونی از نزدیک دیدیش

کنجکاو شدم که چرا گریه کرده ؟     یعنی فقط به خاطر غمگین بودنش ؟

بنظرم فقط یه عاشق اینجوری با این متن گریه میکنه

شما از کجا میدونی از نزدیک دیدیش

بین یزدیااین حرف زیاده ولی اینجورکه من شنیدم شایعه بوده .ازروی دشمنی این حرفاروپشتش میزنن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706